Prijava

a jeste stoka krv vam jebem nesloznu

Boosonce zajebavam jer smešno pričaju i jer su osetljivi. Generalno mrzeti bilo koji deo svog naroda je jebeno retardirano, i ova prepucavanja vi ste ovakvi mi onakvi ne doživljavam ozbiljno, nego kao neko familijarno podjebavanje bez neke stvarno zle namere.

Jedino me trigeruje kad krene priča, ajoj moja Bosanksa krajina (Kolašin ili koja god druga pripizdina), ajoj ljepote, ajoj dobri ljudi, pa vrati se tamo pička ti materina, nemoj tu da glumiš sranje mi Novi Sad, BG, Niš, al eto zaboravio sam put do kuće.

Ivan gavrilović je tada bio šaban lol

A sjećam se da sam ga furao kao klinac. Krindž

pa vrati se tamo pička ti materina, nemoj tu da glumiš sranje mi Novi Sad, BG, Niš, al eto zaboravio sam put do kuće

Ljudi inace dosli zbog ovdasnje ljepote i dobrote, a ne zbog rata ili cinjenice da su im nekadasnji rodni krajevi sad okupirani

Bar ako o Krajisnicima pricamo i to, ovih sto su dosli sa teritorije RS ali ostali ovde a kukaju, to je drugo, toga stvarno niko ne sprjecava da se vrati

Svi smo mi Srbi. Sećam se prvog nagona za klanje, kad sam video kolonu iz Knina, smestili ih na parking kod hale Zorka. Išao sam nešto tad u Loznicu i vidim bednici im valjaju sendviče za 10 maraka na putu. Pa pička ti materina bezobrazna, sećam se da su ih ciglama rasterali. To su naša mlađa retardirana braća, i tako se treba odnositi. Ipak me ovo uvek nasmeje
https://vukajlija.com/krajisnici/287558

Nas u Šumadiji niko nije napadao pa je u mojoj porodici svaka generacija ratovala, neki i po 2 puta daj mani me

Najpičkastiji i jajarskiji narod
1. Kosovari
2. Ličani

Čast izuzetcima koji su ruku na srce retki

U Srbiji su najveca govna ovi s Kosova

sto se tice ljudi ja sam najgore iskustvo tokom zivota imao sa kosovarima

Najpičkastiji i jajarskiji narod
1. Kosovari

Bar oko jedne stvari nema dileme

pa moja prva komsinica mrzi krajisnike kao ukrali su poslove srbima kao da su po rodjenju bili predodredjeni da imaju taj posao do smrti
jebena jugokomunjara novovernica
a zivi u nekoj kuci od blata bukvalno pravljena

I mene su vrijeđali kad sam kao klinac u Srbiji živio, tipa, izbjeglica iz Bosne, glup ko kurac etc. Dobro se sjećam. Nisu svi naravno. Uvijek se nađe pojedinac da te spusti

Cisto da se razumemo oko jedne stvari, to prozivanje na regionalnom nivou postoji itekako i u okvirima same Srbije, rekao bih da su npr. juznjaci skoro podjednako kao i Bosanci podlozni predrasudama u Beogradu i generalno na severu Srbije. I sve je to u redu, imajte i predrasude prema "Srbijancima" i Beogradjanima takodje, samo nemojte da to izrazavate kroz nekakvo "srpstvo", to je bas onako nisko i podmuklo, pogotovo kad se ima u vidu da smo i mi Srbijanci takodje propatili zbog rata koji se nije vodio ni oko Sumadije, ni oko Srema, ni oko Macve, vec oko Krajine i Bosne.

Tako da:
napusavanje Srbijanaca ok
"Srbijanci najgori Srbi" nije ok

Nasi Bosanci u Srbiji su zvezdasi, oni su takodje veci Srbi u odnosu na druge.

A u okviru njih ima jedna podgrupa ultrasa koji su dosta veci Srbi od drugih zvezdasa. Oni su tik ispod zvezdasa Bosanaca koji su medju najvecim Srbima.

bombas brate ozbiljno vidi da izlecis tu f dijagnozu zaludnog poremecaja, ozbiljno povezao bi partizan i zvezdu s astrologijom jbt

Bombas je bas tuzna pojava generalno, cim uzmes u obzir godine, i intelektualni nivo na kom je ostao

e crnogorci su najgori srbi def, srbi iz crne gore su mnogo bolji. sto je nekako i logično, donedavno smo svi bili srbi u cg sem muslimana, i sad da bi ti odbacio nacionalnost svojih predaka radi nekog političkog interesa realno moraš da budeš jako veliko govno.
a nevezano, generalno mi je glupo da ne želiš da budeš srbin jer si druge vere, nego kažeš da si srbijanac. ne kažem da ste loši ljudi, samo je glupo i stvara razdor u državi, u bilo kojoj zapadnjačkoj zemlji ljude boli kurac za to, dodju muslimani u francusku i nazivaju se francuzima, u americi su hiljade etničkih grupa amerikanci... itd. jedino mi debili.

srbi(janci) su toliko dobri da su svi pobegli od njih.toliko dobri da su ti koji su pobegli od njih poceli da izmisljaju nacionalnosti samo da se razlikuju od srboa.
nije jos gotova bezanija