Prijava

kojeg piva locete s merakom ,ne mesano s merakom,nego kad ste u kesu ? meni ovo novo niksicko IPA bas lezi ,i ta aroma za promenu prija, inace volim skoro sva piva da nisu mnogo gorka i slatkasta,tuborg isto volim iako je ozloglasen meni je u staklu ekstra,i lasko mozda mi je top 1 u staklu od ovih 'domacih' jeftinijih

da li je moguce da mi ustvari nemamo ni jedno domace pivo da valja ? lav,jelen,bip,zajecarac kojeg su pokvarili gorusicu mi stvara...splacine od piva imamo da vam ja kazem,kakva drzava takvo pivo! haha ,e ma ozbiljno imal tog piva da valja domacega sve mu jebem ,dodje neki svetski putnik pita te za domace pivo ti mu kupis jelen il lav

ima andergraund piva tipa valjevsko je ok staklo..nije da nema ,ali od komercijalnih ni p od piva.. i tako ispricah se sam sa sobom dobro mi dodje ovaj monolog

bosanci imaju nektar ,vrhunsko pivo

kojeg piva locete s merakom

kao najgora picka cu da kazem hoegarden. nije cak ni neko sad da kazem kao belgijsko fensi, nije ni neka cemerna ipa, ni stout ni jebem li ga sta, nego ovo, sto piju zene. eto.

turim nekad i limun unutra.

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a7w5gML_700bwp.webp

od tih sirotinjsko zidarsko studentskih piva je mozda trenutno najbolji lav premium.nije smece kao lav lav, ne oseca se na kanalizaciju.guraju ga sada,pa je jeftino i dele flase za menjanje.verujem da ce podici cenu vremenom.znam samo da je lav najjeftinije pivo i opet ga niko ne pije.
dobro je valjevsko.doduse,popio sam par flasa ukupno.
ima i zrenjaninsko po prodavnicama.zrenjanin koji nema vodu.mislim da je celarevo zalepilo etiketu zrenjaninsko na neko od onih njihovih skart piva koje izbace svakih nekoliko godina pod drugim imenom.

kelte sta se preseravas sto ne pijes feldšlösli ko sav normalan svet he he

Ne mogu brt, mnogo je sranje pivo. Slatko

e ja ne mogu nešto ta apatinska piva.
nit nešto ona čelarevska.