Prijava

Taj zakon je prosao jos 2001 godine. Pa generalno je manjak konkurencije los po potrosace, osim u slucaju kad je dobar. Primer Amazon, spuste cenu, obrisu konkurenciju, ali ne dignu cene ponovo, prvo jer ne smeju zbog zakona, drugo jer je svakoj firmi bitno da ima dobar PR. A za internst vec postoji infrastruktura, samo sto se nece koristiti jer ce Starlink da bude broj jedan, ali ukoliko dignu cene opetce se otvoriti neki SBB i koristice.vec.postojecu infrastrukturu, a tako da zajebes potrosace mozes samo jednom. Musk realno vec ima sta hoce, sumnjam da mu je cilj jos para da zaradi, sad je cilj ostaviti nesto iza sebe, zvitoni projekat. Biti prvi koji ce da pokrene kolonizaciju svemira, pisac istorije, neko o kome ce se uciti u skoli kao.predvodnika 4te industrijske revolucije(mozda i pete zavisi kako.se.gleda)

29. maj 1991 : utakmica veca od zhivota!!!1

Ja verujem da je izlaz za čovečanstvo da se okrene ka istraživanju i kolonizaciji svemira, da jednog dana stvarno star trekujemo po unverzumu, to je jedino što će motivisati celu planetu da saradjuje, ostala globalistička proseravanja hajde da se držimo za ruke i pevamo kumbaja su sranje vode.

Sta ce pre biti, covek na mesecu ili partizan u EL?

Ja verujem da je izlaz za čovečanstvo da se okrene ka istraživanju i kolonizaciji svemira, da jednog dana stvarno star trekujemo po unverzumu, to je jedino što će motivisati celu planetu da saradjuje, ostala globalistička proseravanja hajde da se držimo za ruke i pevamo kumbaja su sranje vode.

Istina, s tim da je to zacarani krug, jer i da bismo se okrenuli istrazivanju svemira, moramo prestati biti govna koja se ubijaju medjusobno bez nekog jaceg razloga.

Npr NASA dobija godisnji budzet oko 20 milijardi dok americka vojska dobija preko 700. Pricali su ranije da bismo do sad vjerovatno vec bili i na Marsu samo da je bilo para

ostala globalistička proseravanja hajde da se držimo za ruke i pevamo kumbaja su sranje vode.

hahaha ovo me slatko nasmeja, tj. slažem se i smešno je :D