Prijava

spremte se mejmuni

Šef SZO doktor Tedros Adhanom Gebrejesus izjavio je da se tokom pandemije kovida-19 odvijao „vakcinalni aparthejd".

Zemlje u razvoju su imale problema da dođu do vitalnih vakcina koje su sve pokupovale bogate zemlje, dok je u svetu umrlo skoro sedam milion ljudi.

Šta je pandemijski sporazum?
Biće to zakonski obavezujući sporazum mada još nije dogovoren tačan oblik koji će poprimiti.

SZO je osnovala međuvladino pregovaračko telo (INB) da vodi pregovore oko toga i uradi nacrt.

Telo je geografski izbalansirano sa šest predstavnika iz Brazila, Egipta, Japana, Holandije, Južnoafričke Republike i Tajlanda koji predvode pregovore.

Krajnji rok im je 27. maj 2024. godine da predaju sporazum Svetskoj zdravstvenoj skupštini, skupu ministara zdravlja.

U njih spada momentalno obaveštavanje SZO o zdravstvenoj vanrednoj situaciji i mere koje se tiču trgovine i putovanja.

Zajebavaj ga ti, al znas li kako dobro hvata 5G sad?

Celte nije ti to jos uvek pravi 5g, za sad samo infrastruktura postavljena a kad puste real signal ima da bude przenje. Primio si vacu, uneo si grafein oksid nano cestice bukv si postao human-bot prijemnik a da nisi ni svestan

Kod nas ce najebati samo drugosrbi fajzerasi jer se dobro zna da su prvosrbi uzimali pretezno kinesku vaccu koja je bila bezbedna precednik ukazao put kako treba da zastiti svoje glasace

Ugradjen killswitch za kontrolu populacije jbg. Kad zatreba samo satru pola Indije klikom na dugme. Može i pakistan

Upoznao sam momka pre nekih mesec dana koji se žali da mu je jetra skroz stradala od vace. Tako kaže čovek. Sestra koja grip u životu nije imala krenula da se razboljeva sad, luči agresiju na vacu, kaže sjebalo joj imunitet. Oni tamo u civilizaciji morali svi da se cijepe po 3-4 puta a niko ravnozemljaš od tih ljudi. Jbg. Drugar ovde opet kaže da mu je srce otišlo skroz od korone i da ne može da se sredi nikako. Kako god, ne zanima me ta tema, zanima me dokle se stiglo sa onim da je virus izašao iz laboratorije, namerno il slučajno, i to mi je manje više nebitno.

Skoro slusao onog naseg nato strucljaka za vacce radovanovica sto kae da osiromaseni uranijum nije stetan, kae mi ljudi smo takva vrsta, ti kinezi vole da se zavlace u sume i svasta da jedu i zato se desavaju ovakve stvari

Mejmun pojo sismisa bukv

Celte nije ti to jos uvek pravi 5g, za sad samo infrastruktura postavljena a kad puste real signal ima da bude przenje.

to zato sto se nisi vakcinisao. ja vatam signal sasvim dobro, izvinite.

https://ibb.co/S0j9zVm

Celte fali ti jos jedna da napunis do stotke lolo

Zato je sad u zoni sumraka pa mu je sanrajz u dva popodne

Mozda se preselio u pajsad norvesku

ајде стави локот на ову тему профе није више актуелна нема куроне па аутомацки нема антиваксера и вакцина лаку ноћ

Istrazivaci za ovog sto primio 217 fajzera

Činjenica da je čovek – koji nikada nije oboleo od korona virusa – tako dobro tolerisao toliko uboda, ne znači da će to značiti da će ostatak populacije reagovati na isti način.

Međutim, upozorili su javnost da ne sledi primer čoveka, rekavši da preterane vakcinacije uopšte nisu preporučljive i da mogu izazvati neprijatne i nepotrebne nuspojave.

ali

Onima koji se smatraju ugroženim i svima starijim od 60 godina u Nemačkoj se savetuje da svake jeseni dobiju dopunsku vakcinu protiv koronavirusa.

Jedan dva kurac zna.

Opa bajo

Farmaceutska kompanija "stvorila je lažan utisak da vakcina pruža znatno veću zaštitu od kovida 19 nego što je zaista pružala", i pokušala je da "cenzuriše osobe koje su nastojale da šire istinite informacije koje bi ugrozile... njenu tekuću obmanu", navodi se u tužbi.

http://www.b92.net/o/biz/vesti/svet?nav_id=2442918

A zna se da su texas prvobitno nastanili luzicki

S R B I
R
B
I

oppa leppe vesti za vaccere daj da se vaccinisem

prednosti korona vace:

U poređenju s onima koji se nisu vakcinisali protiv koronavirusa, pokazalo se da je vakcina protiv bolesti kovid 19 povezana sa:

78 odsto manjim rizikom od nastanka krvnih ugrušaka u venama;
47 odsto manjim rizikom od krvnih ugrušaka u arterijama;
55 odsto manjim rizikom od zastoja srca u prvih 30 dana nakon infekcije.

https://www.b92.net/zdravlje/aktuelno/6455/vakcina-protiv-korone-smanjuje-rizik-od-pojave-ovih-bolesti/vest

Vakcinisanje kurcom.