Prijava

Haha eru to kao ona sirotinjska spika za političare, svadjaju se za narod a ustvari piju pice zajedno xd

Da Boh ali to upravo i jeste tema "kako bi izgledalo" i izgledalo bi naravno genijalno

Pa pazi, da dovedeš u istu prostoriju remea, cikaru, peza i bohora, to je samo po sebi ivent veka. Mi ostali bi bili samo katalizatori ludila koje bi neminovno nastalo. Zato i vikend predlazem, jer ja mislim da komotno moze neki mokumentarac da se snimi, ko ima kameru i editing skil

Trejler: 2020, u jeku pandemije, 10ak clanova mrtvog foruma se posle 10 godina dopisivanja odlucilo na korak da se upoznaju. Skupili su se sa svih strana srbije, svih profesionalnih miljea, politickih spektara, platezne moci i dijametara vrata.

Ovo je njihova prica

Skupili su se sa svih strana srbije, svih profesionalnih miljea, politickih spektara

Za politicke spektre ja mogu da kazem za svakog ovde clana ovo koliko povremeno posmatram forum

sns: Kavaj (uberbot), David (glasa sns iz koristi) i Misterno (latentni krezavac)
antisns - svi mi ostali
Gambi - gej strejt alijansa

Kome bre ti da je anti-sns

Haha zuta botina, jel ukusan djilasov sandwich autore bombash

sa ribom ne bas hahaha

On je Vučić Aleksandar!

Ajde bre bomb od svega što si mogo da pikiraš iz ovog imdb opisa budućeg kultnog serijala "Vukajlovići" ti napo na politiku... zar ti se ne raspreda npr o ovim debljinama vratova ponekad

Bombasu je bot svako ko bar jednom dnevno ne kaze da mrzi Vucica. Kao oni pederi za koje svi sumnjaju da su pederi, non stop pricaju: ma brate ja bih jebao svaku drugu ribu, volim picku vise nego leba itd

Kavaj, nemoj da se lažemo.

jeste li se dogovorili gdje i kad je okupljanje
ja se kladim da se organizuje okupljanje da bi doslo oko 5 ljudi, ali da je neko tiho mjesto sa dobrom hranom.

Pa to je idealni scenario

Već se oseća topla i bromantična atmosfera.