Prijava

Ti majke i sestre nemaš, a?

Поремећени хоулту ЛОЛ

Ne mora nista da dokazuje LOL.
Optuzi coveka da je silovao i ne mora da dokazuje,sama rec bi trebala biti dovoljna.

Mada su se ljudi ponasali jos na pocetku kad je i bila samo rec ko da je istina,kriv pre nego sto se dokaze nevin.

epstein didn't kill himself

eto kakve su žene, pa se posle čudite što je gambi nevin.

Opak burn trebace mi vremena da se oporavim i dodjem sebi

Cekaj earthworm jim je gambi. Kolko debilski kad menjas nadimke smh

zajebano je dokazati silovanje ako je proslo vise od godinu dana, ne kazem da ju je silovao, ali ako jeste ne znam kako bi se to sada moglo dokazati uopste

onaj audio snimak sam po sebi nije dovoljan dokaz

Snimak je kurac od dokaza, koliko god bio dovoljan javnosti ne stoji na sudu jbg. Ovo za “ja ne moram ništa da dokazujem” bolje ne komentarisati i samo lepo ostaviti u zaborav

Ispušila si, Danijela, više ne samo doslovno, xaomi

ma tebra nemoguće je dokazati ali ovaj stav žena koje su se uzdigle uz ovaj ekstremni "feminizam" je nenormalan. čuš ne mora ništa da dokazuje. jok nego ćemo da vam verujemo na reč, pa znaš koje bi to opšte rasulo bilo, zašao komšija metar u tvoju njivu i pošalješ ženu da ga prijavi i strpa u zatvor, laganica xdd

tj. slično se i dešava u americi. zato i misle da im može biti

Xezno in a nutshell

Dzivdzanizam, avridzizam, sirotinjska spika, dzivdzanizam, sirotinjska spika, sirotinjska spika, avridzizam

e ovo me baš pogodilo. moraću da preispitam svoje stavove.

Ona fora kad je žena godine muškarac. Najveći naučnik muškarac, najbolji sportista muškarac, žena godine muškarac. Totalna dominacija https://www.indiatoday.in/lifestyle/celebrity/story/caitlyn-jenner-woman-of-the-year-award-controversy-james-smith-moira-9-11-rose-mcgowan-273160-2015-11-17

Sta lupas
Gambika skroz jak lik

Sad tek saznajem za ovo. Jebi kurvu breee