Prijava

Alaj druže kakvu sisu ima

Milena: ma ja to sve zbog položaja žena u industriji; aleksić monstrum jebo me malenu

Also Milena: VIDITE MI SISE KOLKE SU; MIKO OLADI NAM OVAJ ROZE LJUBIM TE

Ja sam mislio da prica istinu do tih slika. Jednom odlucim da #believewomen i kurac masan, mars u picku materinu vise ne verujem bez sudske presude

Мени су у Микином случају биле најјезивије оне приче да родитељи не смеју да знају ништа кад упишу своју децу тамо, и то је доста помогло да аутоматски поверујем причама о силовању, реално смрди на неке нечисте радње, али како време одмиче, све делује да је ова набијача одлучила да мало подигне себи популарност и извуче који динар, што, иронично, прави већу штету правим жртвама силовања него хиљаду других Мика, Лечића и кога већ све не

Pa isto i kod mene. Od sada sam maestro i branim optuzene za silovanje do presude lol

To što je na slici, ne znači ništa. Da znači, bila bi ta slika izbačena još pre 6 meseci. Hvatanje za slamku. Podrška Mileni i svim zlostavljanim ženama. Maksimalna kazna za Miku

puši kosmajac šta brišeš psotove jebi se

kenjo nešto da imo info od belo grlića

gura joj belo grlića u klempave sise

Sry
Imam neke baš prejake info iz prve ruke al ne mogu sad
Bjelogrlić stoji velikim delom iza svega zvog nekog projekta i on se švaleriše inače sa ovom glumicom

info iz prvog kurca

Pozdrav drugari.
Imam jedno pitanje :)
Interesuje me kako to da autor Norm Macdonald može da ostavlja komentare pre dva dana, a da je pritom poslednji put bio aktivan pre 2 meseca.
Hvala na odgovoru.
Ja sam nov ovde, nadam se lepom druženju i puno smeha :)))
PS: Pročitajte mi i ocenite par definicija, trudim se ;P

Zato i kazu "pound me too"