Prijava

opet, sistem u jugoslaviji je prethodnica ovog danas, tj izmuzi mleko pa prosipaj. niko tu ne misli mnogo, niti prolazi dobro ako je od onih sto razmisljaju, pa i ne iznenadjuje da tipa 4-5 njih odradi ceo poso a svi ostali ispotpisuju i i ne gledaju sta je i kako je.

skoro sam citao vest danas u srbiji kako funkcionise sve sa hraniteljskim porodicama i koja je to jebena korupcija.
tipa uzmu dete porodici jer siromasna i nema novca da cuva dete, pa je daju u hraniteljsku koja od drzave dobija 40k pomoci mesecno po detetu, i to im je biznis.
ne znam kojim recima moze da se opise besmislenost svega toga.

da ukrades neko zivo dete i prosledis ga nekome treba poprilicna logistika. nije da jedna babica to sama uradi pa iznese dete u torbi iz bolnice posle smene, nego treba da su upleteni i doktori u to, bebu neko treba cuva prvo i jos x stvari dok ne dodje gde treba

Da, ovo je bas jezivo, da ne zvucim kao prosjecna fejsbuk tetka, al ja bih sve to pobio.

Bila je ona prica ranije, kad je lik htio tako da mu srede ubrzan proces, ali ne kradju, nego samo se nije htio jebavati standardnom procedurom, sa razlogom. I slozili mu pricu kako ima neka studentkinja koja ostala trudna, nema kako da izdrzava dijete pa bi ga dala na usvajanje itd. I on dosao tamo, i doktor mu pokaze sobu sa bebama i kaze "Biraj", ovaj se o'ladio kad je to cuo, jasno mu bilo odmah da je neko sranje u pitanju.

brt da li se uopšte rađa dovoljno beba kod nas za tako nešto

nije to kao da sad imamo visak dece pa aj uzmi jedno boli me kurac. kad se krade, ne vodi se mnogo racuna o tome dal nekome pravis malu ili veliku stetu.

ono kapiram da ima i racionalizacije tu, kao aj ovoj cemo, mlada, itd, ali nema tu logike.

iako verujem da ova prica sto kaze mujo je samo prica (iskreno se nadam), lepo ilustruje kako razmisljas ako vec radis nesto toliko lose.

Bebe i mala deca najveća zataškana investicija u istoriji... Od njihovih bubrega prave vakcine i zaslađivače slatkiša i slaniša, od njihovih adrenalnih žlezda drogu za elitu, od kožice muških prave kreme za lice, eto birajte i sami
https://prntscr.com/xmeeek

Let's play "celt refuses to look into it" counting gag: 1

Bebe i mala deca najveća zataškana investicija u istoriji... Od njihovih bubrega prave vakcine i zaslađivače slatkiša i slaniša, od njihovih adrenalnih žlezda drogu za elitu, od kožice muških prave kreme za lice, eto birajte i sami

Ziva istina.

tako je, triforce, uzmu bebu, smrve je i strpaju u vakcinu.

Let's play "celt refuses to look into it" counting gag: 1

ne imam bolju igru. aj se igramo igre gde necemo da verujemo nikome, ali apsolutno nikome i da mislimo da je sve sto postoji smisljeno da nas prevari, osim ako je rendom skrinsot ili slikani dokument koji bukvalno svako moze da otstampa, postavljen negde na internetu. to je verifikovana 100% istina, orginali sa pecatom i tu te definitivno niko ne laze.

trifors counting gag: 100000000000000000000000000000000000000

skoro sam citao vest danas u srbiji kako funkcionise sve sa hraniteljskim porodicama i koja je to jebena korupcija.
tipa uzmu dete porodici jer siromasna i nema novca da cuva dete, pa je daju u hraniteljsku koja od drzave dobija 40k pomoci mesecno po detetu, i to im je biznis.

Читао сам и ја овакве вести, истина су највероватније, не само код нас, већ и у другим земљама.

iako verujem da ova prica sto kaze mujo je samo prica (iskreno se nadam)

Amm pa dosta tesko, jer pod "prica" nisam mislio prepricavale seoske babe, nego je izlazio lik i na TV i po svim novinama bio i to, naravno postoji uvijek sansa da laze, al ne vidim nesto razlog, pogotovo sto ni ne zivi ovde

„Želeli smo da usvojimo napušteno dete iz sirotišta. Igrom slučaja upoznao sam čoveka iz Bugojna koji mi se predstavio kao Dragan i on mi je kazao da ima rešenje za mene u Beogradu. Otputovali smo u Beograd i veoma sam se iznenadio kada mi je rekao da parkiramo vozilo kraj porodilišta. Mislio sam da ćemo otići u sirotište", priča Marko Ivić za DW.

Nakon što je obukao beli mantil koji mu je dala medicinska sestra, krenuo je sa lekarom u obilazak porodilja, gde je dodirivanjem kreveta trebalo da dâ znak lekaru koja je od porodilja najsličnija njegovoj supruzi kako bi usvojio upravo dete koje će najviše da liči novim roditeljima.

Porodilište – trgovina decom

„Pitao me kako izgleda moja žena, a ja sam odgovorio da je crnka. Posle me je odveo u boks sa bebama i rekao mi da izaberem bebu. Doslovno mi je rekao: 'biraj'. Rekao je da se po detetu plaća 10.000 nemačkih maraka, a ako želim blizance, onda 15.000 maraka; da će sve papire da sredi kao da je moja žena rodila. Čak mi je govorio da i moje nemačke prijatelje, ali i naše ljude, upoznam da u tom porodilištu mogu da dobiju dete ako to žele. Kada je to govorio, predstavljao se kao veliki humanista, jer su to, navodno, deca iz siromašnih porodica ili studentkinja koje nisu znale šta bi s njima. Znao sam da to nikako ne može biti u redu. Rekao sam da ću razgovarati sa ženom i otišao", seća se Marko.

Plus u nastavku teksta

Ovoga puta u Beograd je otišao na poziv majki Udruženja nestalih beba iz Srbije i to kao svedok – sa snimljenim video-svedočenjem, ali i overenom, pismenom izjavom koja će biti dokaz na sudu.

u jebem ti, ovo ako je istina morala bi policija da nadje ko je tad radio tu i da redom krene da intervjuise.

nego verovatno ti sto ucestvovali danas u politici... taj tip.

Da kako genijalna ideja zovi establišment da rešava probleme establišmenta

+2 posta ništa = 3

tako je, triforce, uzmu bebu, smrve je i strpaju u vakcinu.

Druye dobio si potvrdu da dve kompanije koje proizvode Kovid 19 vakcinu tu trpaju ćelije bubrega abortiranih beba...

Ustvari ne ajde da preformulišem:
2021. Godine stoji da - veruje u najretardiraniju teoriju zavere ali ne veruje državi IQ > veruje državi IQ

zaslađivače slatkiša i slaniša

Hahahaha joj majko moja. Da bre...

veruje u najretardiraniju teoriju zavere ali ne veruje državi IQ > veruje državi IQ

+1000000

isto vazi i za medije