Prijava

doslovce diskreditujete ono za sta se borite. svi vi qanonovci i "more ima tu nesto" likovi.

Moja proseravanja su seme koje je posađeno u najboljoj nameri, shvatićete kad dođe vreme ;)

Celte brate, jesi li autističan svakog neparnog sata u danu ili šta? Jbt čoveče, u Španiji vode sudski proces u vezi 300.000 nestalih beba za nešto više od 60 godina. Naši su stigli do Strazbura sa ovom pričom, EU nas uslovljava sa donošenjem zakona o nestalim bebama i sa pokretanjem istrage kako bismo otvorili neka buduća poglavlja. Da, kradu bebe, decenijama. Ne samo kod nas, dogadjalo se i po Istočnoj Nemačkoj, SSSR, masovno.

S druge strane, Imaš toliko pedofilije u svetu da je to nenormalno - masu tih grupa su uspeli da pohvataju, masu drugih naravno nisu. Šta misliš odakle im ta deca? Odu u obdanište i pozajme?

fora je sto nisam ni rec rekao protiv toga, nego protiv vas dvojice sto ste okupirali temu i umesto da se o tome prica, kao o ozbiljnom problemu koji vrlo verovatno postoji, prica se o dzefri epstajnu i hilari i fbi i jebem li ga cemu sto vi vrtite non stop.
niste bre realni

odnosno, ti mozda i pricas nesto o temi, al tvoje postove ne citam, tako da ima i toga

ne kazes nista novo ne doprinosis diskusiji, samo ponavljas nesto sto "ok videli smo" + 100 naivno skovanih atributa i poredjenja

procitao sam onaj post o sefu fbiaja sto sam ti odgovorio kako da pises, na temi o ukradenim bebama, i resio sam da je dosta mentalnog napora koji sam posvetio da tumacim sta trabunjas za narednih god dana.

Bukvalno se identicno osecam, ne citam mu vise nista duze od nekoliko redova a i to ako je pisano da moze da se procita uopste. Ultimativni mudoser, fleksuje tu nesto lozi se da se do jaja izrazava, neke stilske figure metafore alegorije kurci palci, bolno je jbt

Moja proseravanja su seme koje je posađeno u najboljoj nameri, shvatićete kad dođe vreme ;)

Kao sto smo shvatili da si bio u pravu da Bajden ide u tvorza, a Tramp ostaje precednik

a da, popusio si kurcinu, pa si nestao na mesec dana i sad opet solis pamet svima kao da ti je dostupna neka istina koju smo mi svi ostali glupi da skontamo, samo od te silne istine ne mozes jedno tacno predvidjanje da napravis

E moj Sevaste februar i mart će te izuti iz cipela kek

Zapamtio sam ovaj post Sevaste valja ga iskopati kad dođe momenat da ti se rugam malko

A u aprilu će da bude da si shvatio da kad q napise februar mart on misli na septembar oktobar

https://www.youtube.com/watch?v=_jw2ukxUGdQ
као поручен, нисам гледо неам времена, ал ето, кога занима.

Triforce
E moj Sevaste februar i mart će te izuti iz cipela

Dobro, Nostradamuse, reci sta ce se konkretno desiti u februaru i martu da znamo dal si predvideo sve, a ne kad bude isto ko i dosad da nalepis 70 skrinsotova ovde

Melk
Naši su stigli do Strazbura sa ovom pričom,

jel ovo tacno? nisam nista cuo o tome?

hahah trifors u fazonu nesto mora da se desi garant pa cu da kazem da je to ovo na sta sam mislio.
bukvalno kao tumaci Nostradamusovih prorocanstava, ali tek nakon sto se dese.
NOSTRADAMUS PREDIVIDOIO KORONU a sta predvidja za 2021? pa to cemo 2022 da vam kazemo.
sisaj kurac triforse.

Kad smo kod sisanja kurca, gde je Bergas? Nema ni njega ni Ejdusa vec duze vrijeme

zapata oterao ejdusa, eriša oterao bergasa.

A kaizen otjerao zapatu i erua, eto sta je lanac ishrane