Prijava

Ejduse znas da je jedna knezova cerka a bez knjaza nema dobre proslave jbt

Каква бугарштина

Prebedna je ta vlaga oko hurikejn.

Podseca me na moje tri, koji je to tek nub level bio

Koje su Uraganke klasa za ovu Konstruktu.

Mislio sam da uvaženi gospodin vaših godina više ceni umetnicu od raspojasanih dupetara.
To je više za nas plebs i radničku klasu.

Petar Pan Pezo$

Ona treca plava je ustvari kao srednji djovakov brat, nit iko zna kako se zove nit je iko ikad ista pita u intervjuima, kontam da ce jednom da zaborave da je povedu kuci sa nastupa.

Knezeva cerka je ok, al pocela da smara sa tim potenciranjem kako puno jede pa u svakòm kadru kao mora da jede...i onda ode i krisom povraca

Ova crna krmaca ogavna, smara, pacenica i ima cevaste nozne zglobove i hlebasta stopala

Moto Uraganki: poduvaćemo sve!
Moto Konstrakte: opraću ih sve!

Marija Šarifović je bar znao ko je i šta je. Zato je i pobedio.

sećate li se kada je evrovizija bila o tome ko najbolje peva, a ne pederska propaganda i politika?

ni ja.

Upravo, ne gledam vec oko 10 godina, da se ne pise toliko po internetima, ne bih ni bio upucen

Ejdus
Koje su Uraganke klasa za ovu Konstruktu

Sta slusaju pederi u hotelu Moskva? Insajd info neki?

Umetnica mora biti zdrava - je osvrt na poznat preformans Marine Abramović “Umetnost mora biti lepa, umetnica mora biti lepa”, gde agresivno češlja kosu dok iznova izgovara ove reči. Na ovaj performans je Marinu inspirisao novinski članak koji je napisao da ima veliki nos i čupavu kosu.

Ovde takođe govori da su ženske umetnice pod većim pritiskom da budu konvencionalne lepote kako bi ljudi obratili pažnju na njihovu umetnost i kako muški umetnici nemaju taj pritisak da moraju da se ulepšavaju da bi ljudi razmatrali njihovu umetnost.

Kao i u preformansu Marine koja iznova češlja već očešljanu kosu, Konstrakta iznova pere čiste ruke i pita se koja je tajna zdrave odnosno lepe kose i kože.

Iznova pranje ruku i čitava pesma takođe bacaju senku na pandemiju COVID-19 virusom kada su ljudi bili opsednuti higijenom.

Kako ide karanje Pacifika

Žena uglazbila deklaraciju sa šampona i micelarne vode - genijalno!

je osvrt na poznat preformans Marine Abramović

Vec mi je bilo sranje, ali ovo je bas zacementiralo hejt

Konstrakta ima između 19 i 59 godina

mujo, mozes li da mi objasnis hejt prema marini abramovic?

kapiram hejt prema njenoj umetnosti, ili performansu kao takvom (mada ako osecas neku jaku emociju prema tome, joke's on ju, to je i bio cilj), malo manje kapiram hejt averidz srba prema osobi kao takvoj. postoji li razumni mrz ono da kazes "mrzim je jer je rekla... ima stavove koji... licno me uvredila..." itd, ili jednostavno ti ide na kurac kao osoba?

Satanistkinja, ne samo po brojnim ritualima koje poslije pravda sa "umjetnost, vi to ne razumijete", nego je i BFF sa svim najgorim svjetskim sljamom, old skul satanistima i manijacima, tipa Klintonovi, Gejts, Epstein i ostali

Ovo sto kaze Mujo, cesto su je spominjali u onim bitchute videos, da znam bitchute ali stvari koje su tamo iznesenje ako je i pola istine u svemu tome - strasxno brt