Prijava

Ma ti si glup debilu jedan shvati to vec jednom jebem ti i tu tvoju sirotinjsku spiku i jebo ti ja mater tvoji "stavovi" su bukvalno sirotinjska spika in a nutshell

daune zaobidji me ne pada mi na pamet da se valjam u blatu sa tobom

Sve sto si napisao ovde je poglu do bola i textbook sirotinjska spika sto se fura ispred studentskog doma na klupici uz dvolitru, ali ovaj deo bih izvojio kao favorit jer bukvalno vristi HOCU POPULISTU. Za prave promene bi se nacekao mnogo duze od godinu dana da vidis rezultate #samokazem

Sam si sebe okružio sirotinjskom spikom, preopterećen ti je mozak time, batali to i biće ti bolje, izaći iz tog kruga eto, a ti radi kako ti je volja.
Baj d vej, za razliku od tebe imam svoje ideje, tako da ću ubuduće da te ignorišem šta god pisao jer komentatora ima i među aljkavim i štrokavim seljoberima koji udaraju pivo pred zadrugom, ogovaraju njihovo i još tri okolna sela a svesni su da su i sami beda za medalju.

tuga su nam plate, al makar IMA POSLA KO OCE DA RADI

Dostigli smo najvisi civilizacijski nivo. CUTI BAR IMA POSLA

- Јеси римио лату?
- Јесам.
- А Ћути онда...

lata eheheh
Nema slovo P
Xd

60k nije laz
Sad gde god da se okrenes plata je 40 50k sa tim da se radi 6 dana a ne kao u eu 5. Cudi me da nije i vise od 60k. Evo ako vas zanima koliko daje lidl a verovatno znate to je oko prosecne plate. A tu moze da rade i krezubi.

Doduse to je za Beograd, manja mesta mozda obaraju taj prosek ali u Bg je 60k prosek zasigurno a mozda i veci.

Nisu porasle nego necu vise sebe da ponizavam radeci za 30-40 soma, bolje da sedim i cekam da naleti nesto pristojno sa par soma u dzepu nego da se habam i trosim za mizeriju plus da me neki seljak ponizava

Nisam ja neko bugarce iz Nishe da motam kablove za 30 hiljada i cutim i pusim vucicu jer mi je doveo korejanca da mi navlaci pelene na poslu jer svaki odlazak do wc-a znaci DANGUBLJENJE MINUS KRIVINARENJE NERADNISTVO

Pisam vam se na onaj vas rostilj od kilo soje i sto grama mesa stekare one pacovske najgore

TU.
NEMA.
PROSPERITETA.

Ne mogu da shvatim. Imas normu danas u radnom nalogu, pise "pacove, namotaj 451 kilometar dvozilnog bakarnog kabla fi 2mm na 16 drvenih kotura tih i tih. Za to imas predvidjeno 20 radnih sati" i da li ces ti to da zbog dobre fizicke kondicije namotas za 10 sati, mene to ne interesuje, za dva i po radna dana dolazim da vidim jesu li koturi spremni za pakovanje, dalji transport i prodaju. Ti mozes za tih deset sati lezati, igrati igrice, citati knjigu, mene to savrseno ne zanima. Ako ne namotas, pitacu u cemu je problem. I pet puta. I deset puta. I pedeset puta. Da vidim koliko si govno od coveka

da smo pametni pa da se priklonimo amerikancima a ne rusima. kulturniji su narod, nisu pijanice onda bi plate bile stvarno 60hiljada.mi mozemo samo da budemo robovi.kakav suverenitet to je obmana.bolje da ne lazemo sebe nego da kazemo amerikancima:vasi smo sta trreba da radimo dajte nam instrukcije

Amerikanci ne mogu da poveruju da neko radi ceo mesec za 300$, niti se to njima moze objasniti, niti oni to mogu da percipiraju, prosto da shvate. On ne moze da stvori sliku u glavi, kako ista moze biti dobro i ici ka dobrom u drzavi u kojoj ljudi rade za trihandred baks. Kao sto ne mogu da shvate da neko moze da se obogati od politike i da clanstvo u nekoj partiji moze biti faktor koji ce uticati na bilo sta u zivotu jednog pojedinca i na njegove mogucnosti, da se tako moze steci bilo kakva privilegija, a narocito od strane drzave. Zato i jesu top sila, na stranu njihove bolesti i odsustvo svesti i samokontrole po nekim pitanjima i preterana emotivnost. Da su bar u toj emotivnosti dosledni... Ali, recimo, nigde deca nemaju detinjstvo kao u Americi. Sve ima svoje. Imam i ja strpljenja da vam objasnim

Shvatas li me covece, zasto kompromis sa tim vasim naprednjacko-gedzovanskim pricama, huliganstvom, svinjarijama, podloscu, kriminalom, za mene NE POSTOJI KAO OPCIJA