Prijava

Brt zamisli ti taj život s 35k mesečno, koja je to svakodnevna mizerija, ne dao Bog nikom. Bolje od 0k svakako

Ja ne znam kako samo hranu neko plati toliko, a kamoli ostalo. Zamisli tek podstanara sa 35k

Ne znam još koja tačno zemlja, ali bih prvo sastavio listu potencijalnih i pretražio i prošnjuvao po netu i raspitao se kako je tamo, preveo bi diplomu da imam u početku šta da radim dok se ne snađem i to bi bila cela nauka. Ako mi to ne pođe za rukom, na kraju krajeva kupio bi neki krš od instrumenta i seo negde gde ima dosta prolaznika i svirao, bar me niko ne poznaje šta me briga. A ovo s 35k je istina, toliko nude početnicima posle srednje škole recimo, i kako taj mlad čovek da ima volje da napreduje, kad mu je ta neka veća obećana cifra samo šargarepa na štapu ispred glave da bi se koliko toliko potrudio, za šta, ni za šta.... I ovo ne znate do prošle godine je bio program zapošljavanja mladih "Moja prva plata", ovo samo u Srbistanu ima, plata 20k, država plaća, poslodavac te ne prijavljuje, 9 meseci radiš, suočen si sa dobrom voljom tog poslodavca da l će ti platiti još koji dinar uz tih bednih 20....ali ukinuto je to sranje, zbog toga sam i batalio poso na prvom mestu i posvađao se sa tim ljudima, robovlasnici jebeni...
Jedino što naučiš taj neki zanat i opet i sam da radiš ne možeš da se obogatiš od toga, jedina lepa stvar je što ako ti potonu svi snovi i sudbina ti se popiša po životu na kraju imaš to neko znanje i imaš tu sigurnu luku da izguslaš taj ostatak života do kraja eto...

preveo bi diplomu

neka normalna nacija kao recimo Francuzi

e škodilac sirotinjska spika ti je ispod. programer sa srednjom

problem je što država uzima toliko poreza na plate, ovo što se radi ekonomski je sviranje kurcu i mrtva dubioza... dovodiš steance da izrabljuju roblje, a ti plaćaš plate kroz subvencije, koji kurac

U pojedinim fabrikama u Rumi dovoze robijaše da rade smene. Mislim da ih čak i ne plaćaju - imaju neke benefite u zatvoru, bolju hranu vrv i to je negde to. Pare bi im ionako oteli. Znam da zvuči nerealno ali zaista je tako. U šumama recimo takodje rade ljudi sa mardelja.

to je iskreno predobra stvar sve dok ne uteknu lol, koliko ja znam tako se u svim većim državama radi

Radis zbog dobrog vladanja, hranu jedes istu kao i svi ostali sta bulaznis Melkijadese ti sa tim tvojim poluproverenim dezinformacijama

Francuzi normalna nacija hahah pa jel znas da je Makron po ugledu na Vucica rekao da ce "sledeci primer Srbije, svaki punoletni gradjanin Francuske dobiti po 30 evra u junu i decembru", da li predsednik normalne nacije to moze da izjavi

Скоро сам чуо да је росечна лата 60.000 динара на територији Србије. У наставку тих радијских вести, речено је да то иак није реална слика, јер је росечни радник за тај месец римио на свој рачун око 48.000 РСД

Шта мислите о томе? Колика је ваша лата? Колико још имате до ензије?

ako ti ne radi jedan suglasnik na tastaturi mozes da funkcionises bez nekih vecih zastoja u normalnom kucanju na internetu. moras malo da obidjes, iskoristis neki sinonim sto ne bi ovako, nesto da otkucas sa dve tri reci umesto jedne, neku da malo modifikujes, ubacis neku stranu rec da zvucis ko vendi, i na kraju moze sve malo cudnije da zvuci, ali nema sanse da bilo ko vidi da ne koristis neko slovo.

Nego, ne znam da li shvatate da ne mozemo u EU ako se ne postavi jasna granica sa Kosovom. Mislim da to moze biti nekakav orijentir. Dokle god ne priznajemo Kosovo, znaci da ne postoji ozbiljna inicijativa za pridruzivanje EU. Kad priznamo racunajte jos nekih 5 godina pregovora

a i seres konkretno, jer si stavio naslov teme "plata", a onda odmah ispod kao, ne ja sam kul, ne pokusavam ovde da izvodim neke gluposti

Petar Pan Pezo$
Da juuu ovo je revolucija ostaces za par godina upamcen kao legenda sajta koji je prepoznatljivo pisao postove

nego mi samo ne radi jedno slovo na tastaturi a ja se totalno ne sekiram zbog toga.

Meni je bas gotivno
Gile pozdrav legendo uvek si imao najjace fore

Isto tako, ne mozemo u EU dok se ne resi Melkijadesovo stambeno pitanje, svakom gradjaninu koji ima vise od 40 i i dalje zivi sa kevom treba mu najpre tu istu mater jebati a onda ga useliti u socijalne stanove

Zamisli tek podstanara sa 35k

Toplo bi svakome preporučio

Francuzi normalna nacija hahah pa jel znas da je Makron po ugledu na Vucica rekao da ce "sledeci primer Srbije, svaki punoletni gradjanin Francuske dobiti po 30 evra u junu i decembru", da li predsednik normalne nacije to moze da izjavi

Narod rođeni, narod a ne vlast, niko na vlasti nikada u istoriji nije bio niti će biti normalan. Nisu bezveze pravili sve one revolucije, demonstracije i tražili neka svoja prava... Zato treba skidati posle jedne godine svaku vlast ako ništa ne promeni na bolje, a ne da se ćuti. Ali Sloveni su dobar narod i treba nas jebati.

Zato treba skidati posle jedne godine svaku vlast ako ništa ne promeni na bolje, a ne da se ćuti

Sve sto si napisao ovde je poglu do bola i textbook sirotinjska spika sto se fura ispred studentskog doma na klupici uz dvolitru, ali ovaj deo bih izvojio kao favorit jer bukvalno vristi HOCU POPULISTU. Za prave promene bi se nacekao mnogo duze od godinu dana da vidis rezultate #samokazem