Prijava

Melk, ne lesinari jbt.

Nije se desio nikakav ego kras nego je frenki prso.
Jbt jel iko zapazio da ga je keva prva prijavila. Ocito je neko inacenje u pitanju

family issues

Kontam da jućub - tiktok - kojivećkurac - kanal / profil ako već praviš i od njega nešto očekuješ, treba nešto i da ponudiš ljudima za to vreme koje već traće na tebe - da ih nasmeješ, obrazuješ, ohrabriš i motivišeš, otkriješ im nekakvu teoriju zavere...Kako god, da imaš nekakvu ideju i program. Nevolja je što ljudi bez ikakve ideje snimaju nešto što nema bilo kakvog sadržaja i smisla i u to ulažu nekakva očekivanja, i posle kad im se kaže da su moroni, što možda zvuči grubo ali je u suštini istinito - režu vene i gutaju varikinu, i ako ne zauzmeš stav "jao ne jaadan" ispadaš neempatično govno od čoveka i negativac. Pa jbt.

zasto pisete o liku kao da je svestan icega sto se desava oko njega, kao da je na esid tripu tako ga posmatrajte, ne kao osobu koja moze da rasudjuje normalno

U pravu je kurac.
Ako imas 40k pratilaca imas svoju publiku i sta koji k pred njima ima da budes u krivu nepopularan itd. Imas svoj balon u kom si srecan jer imas sisace kurca.

Okidac moze biti da si nesretan jer te vole debili, ali sustinski frenki je to radio samo zbog licne zajebancije i na prvom mestu zbog para. Kao i vecina yt likova

Sto se Duluvre tice, druga je prica sad ako je istina ovo sto je lembas napisao, prvobitno sam mislio da mu samo droga pojela mozak ili da privlaci paznju pa me bolio kurac, ali u ovoj varijanti stvarno nije za zajebanciju, valjda ce sve biti ok sa likom

Da, realno.

Ja mislim da je bolestan i da mu treba boravak u nekoj instituciji

Što reče Mali Mujan - mene je transfer jedno 70% stvari koje sam ovde napisao pod okriljem nekakvog vukajlija profila; malo me raduje to što je sajt praktično mrtav i ne zavredjuje bilo kakvu pažnju u normalnom svetu, pa to može da prodje donekle nezapaženo. Ali drugo je jbg kad se debilišeš i kačiš to gde mogu da te gledaju mama, tata i buduća deca jednog dana. Ima svi da nosimo majice "oprostite na mojoj grešnoj prošlosti" sedam dana nedeljno. Mislim ono jbg ne možeš baš idiotske stvari da stavljaš onlajn bez ikakve mere i odgovornosti, i posle vaspitavaš dete da postane čovek, a svi ga redom karaju da mu je ćale bio prsotina teška svojevremeno. Gadne stvari.

Ne znam melk, al ako imas decu, naci cu ih i reci im da si ispao picka oko kviza

Sviro kurcu zajebavo se.

Ako se zajebavo, sebe je zajebo najviše. Popiće minimum nešto krivično za remećenje javnog reda ili tako neki kurac.
Ako je bio pod uticajem opijata i zaglavi lečenje, ajoj jao.
Znam lika što radi u Topaji sa zavisnicima. Recimo samo da ako ne slušaš medicinska braća imaju pendreke i ne libe se da ih upotrebe.

Da bas, ima sutra ide kuci i za dva dana pravi novi live de ste braco jeste videli kako smo jaki.

Ne budalesajte se.

Ode ti ćale na posao ujutro u firmu, a kolege ga gledaju sa sažaljenjem jer mu se dete snima kako odvaljeno povraća po tepihu i gura durasel bateriju u bulju. Možeš imati 400.000 pratilaca, nebitno, ne treba to da radiš.

nebitno dal je bolestan i kakav je ovako, al ovo da svako ima neke teske momente, ima, ali ne napravi samoubilacku situaciju sa majkom, policijom, vatrogascima i svim redom pola dana. pa makar sve bilo sviranje kurcu i sprdnja. jos gore ako je samo to.

odvaljeno povraća po tepihu i gura durasel bateriju u bulju

Sta jel i to bilo na repertoaru? Ili kenjas?

Jas samo mainstream ispratio, kao celt lololo

Cara bi lajk : ima lik četrdes iljada pratilaca na instagramu, bolje da pišem lepo o njemu ako se uloguje ovde kad ga puste iz institucije, videće da sam ga samo ja gotivio i branio, možda me pozove da mu gostujem u tiktok prilogu hihi.

ne znam kako drugacije da se opise osim najobicnije privlacenje paznje. kako?

evo komentarisemo na 2 teme, bio u svim vestima, itd.

Mene samo cudi da u ovoj ulozi gledamo Frenkija a ne Cicu. Mislio sam da je Cico mnogo veci egotriper. Mislim da kad bi se skupilo malo vise ljudi da kaze Cici ---------da nam nije smesan ni narocito zanimljiv, da je mnogo manje kul nego sto on to smatra za sebe, da nam je Ipce Ahmedovski potpuno jednak kao i Jasar Saban i ostali narodnjaci, da su te neke njegove fore ostale 10 godina iza sveta, da znamo da leci svoje neke komplekse izigravajuci povremeno kriminalce bahate likove i ostale i svojim skechevima ---------- njegov svet bi se urusio i zavrsio bi slicno kao i frenki. Mislio sam da je frenki mnogo ladniji po pitanju svega, dok se za cicu znalo da pokusava da scepa slavu oberucke