Prijava

Haha walk of shame for Frenkie

Za nas je on frenki sa vuke jbg. Tako ga znamo.
A prati ga 40k ljudi i za njih je frenki

Za ove druge babe to je random vest koja ce za dva dana biti zaboravljena. Oni ce ga upamtiti po "aha, onaj"

* aha, onaj JUTJUBER :-)

Drago mi je što se sve ok završilo, tu nema dileme.
Dsj bože da je performans u pitanju samo, a ne nešto žešće od toga.
I koj kurac sa sajtom ne otvara blokira spor au pm

Istovremeno sam šokiran i impresioniran činjenicom da lik ima blindirana vrata, lol.

Pokusao sam da instagramu nadjem vise informacija o ovom dogadjaju, sve te decije “mim” stranice cute kao picke, ćićo obrisao sve slike sa frenkijem sa instagrama, ne kapiram baš šta se dešava.

You either die a hero or live long enough to become a villain

Pa naravno da je ćićo pobrisao, on bi se majke odrekao zbog para

Maestro plati pare ljudima što duguješ za onaj rad na forčenu, pa tako spreči samoubistvo mnogih vukajlijaša koje si svojim slatkorečivim obećanjima doveo na sam rub egzistencije a samim tim i samoubistva

I koj kurac sa sajtom ne otvara blokira spor au pm

Prate službe šta se dešava ovde, što bi reko Anđus, možda znamo nešto o celom slučaju

I koj kurac sa sajtom ne otvara blokira spor au pm
Prate službe šta se dešava ovde, što bi reko Anđus, možda znamo nešto o celom slučaju

аххахаха

Šta god da je po sredi, sve se to moglo srediti jednim kvizom.

а шта је по среди сазнаћете у следећој епизоди тј сутра или никад

"Sve vas volim i Srbe i sve manjine i jako se dobro osećam", vikao je jutjuber dok su ga odvodili.

Frenki carina

Da je više kvizova gde bi nam kraj bio

Haha frenki lik, podrska

Mora tako u multinacionalnoj i multikulturalnoj Vojvodini

Kad je vec otvorena tema, da se upisem, imao sam ja svoj momenat prije, napisan na Vukajliji ne zbog atensn horinga, nego upravo obrnuto, morao sam negde da budem picka i iskukam, pa konto bolje na sajtu gde me niko ne zna, nego da serem pred ljudima koje znam i privlacim paznju bezveze.

Sto se Duluvre tice, druga je prica sad ako je istina ovo sto je lembas napisao, prvobitno sam mislio da mu samo droga pojela mozak ili da privlaci paznju pa me bolio kurac, ali u ovoj varijanti stvarno nije za zajebanciju, valjda ce sve biti ok sa likom

Ajde ne dramte bezveze.
Moze samo da mu pogura pricu.

Na kraju krajeva nista spektakularno se nije ni desilo.
Sviro kurcu zajebavo se.

Jbt jel cita ko dalje od hedlajna jbt

Problemi humora i duhovitosti :

- svako misli da je zabavan i ima dobar ili bar solidan smisao za humor.

- Dovesti u pitanje nečiji smisao za šalu i humor znači pogoditi tamo gde je sujeta najranjivija - možeš dovesti u pitanje nečiju inteligenciju i obrazovanje, ili inteligenciju njihove dece, reći da im je pudla lejm itd - ništa ne brecne čoveka kao kad ga smatraš neduhovitim. Ko zna zbog čega.

- Potrebu za tim da prodaju humor nekako najčešće imaju ljudi koji su operisani od smisla za humor, šalu i dobru zajebanciju; u stara dobra vremena, kada si mogao da prodaješ muda za bubrege po kafanama i eventualno na tv-u ako si baš dobar, sad može ko oće da uzme kameru i snima svoj transfer blama od kog ima velika očekivanja. I onda sledi ego kraš jbg.

Kolko sam skapirao odnosno pročitao i njegova keva zabrinula, ako je trololo kevu, nelol brt

keva je svetinja

A cela priča meni čist transfer.