Prijava

Da li uopšte pijete i koju najviše gustirate? Koliko dnevno popijete i kada vam najviše prija? Da li ste probali neku retku vrstu kafe koja se teško nalazi? Koju sortu preporučujete?

sve se ovce navukle na kafu, a šta će vam to u životu?

više mleka, bez šećera

Ja pijem kafu koju isere mungos

Ne, stvarno postoji ta kafa. Najskuplja na svetu. Al nije mungos nego neki majmun.
https://www.nationalgeographic.com/animals/article/160429-kopi-luwak-captive-civet-coffee-Indonesia

Batalio pre dve tri god.
Pio uglavnom espresa i nesare, retko domacu. Ponekad kafucino. Uglavnom uz secer i mleko, da bude lepse.

Jedna od boljih stvari kojih sam se resio je usrana kafa.
Uz resavanje od kafe resio sam se gorusice u zelucu, pisanja i dehidratacije, ispostavilo se i helikobaktera. Uporedo sam batalio i duvan jer nije vise ono kad je kafa mora da se zapali.

Kafu sam zamenio mnogo zdravijim napitkom koji nema sustinske nus pojave.
Cajem jebenim. I da, ne smrdi ti iz usta posle caja lolo

Mesni smesno je to sto sam ti sinoc jebao mamu a ti bio u prodavnici nisi znao ja vec oso kad si se vratio

I onda se pitaš što te napušavaju kurcem..

Jebeš mame na vukajliji, pa to se nikad nije radilo

Bergase, nesrecan si.

Moraš se naučiti pravilnom ponašanju bergase, a na tom putu mnogo kurčeva neispušenih srest ćeš još

Ne, za pocetak mora neku sliku da stavi na avatar.
Ovako je bas no name nubara

Ja nesto ne pijem sem ako sednem negde ne.secam se kad sam pio zadnji put
Nemam neku naviku al volim ukus
Iskreno boli me uvo da se razbudjujem kod kuce tri sata pa da kuvam kafu razbudim se kad radim legnem kasnije a ujutro meni dosta 10min da izadjem iz kuce
Espreso ili turska nema tu trece sve je ostalo za nubare

Troll
Al me rastavljate na sitne komade
Decko ne zna za mungosovu kafu a napusava na keca
Hotul lvl, gerila
Znam da mu je jedina sreca u zivotu da napusi nekoga pa misli da je pametan mozda je hriscanski pustiti ga ali ipak je vise hriscanski da se izvede na pravi put

Nisma primetio nesto mesnog osim da atakuje na ejdusa i to kao povetarac

Zato je valjda i stavio takav avatar lolk