Prijava

Nalivam se u toku dana sa jedno četiri do šest šolja kafe. Al prva je onako, meraklijska, lijepo je skrčkam, domaću, crnu, bez šećera, mlijeka, bilo čega dodatnog. Onako čitam kojekakve forume, nekad i ovaj naš, ispijam je lagano, pročitam mejlove, dok pročitam, ode kafa, pristavljam drugu i nastavljam jbg.
A uz kafu nešto ovakvo:
https://www.youtube.com/watch?v=pEmX5HR9ZxU&ab_channel=SolarRecords

Ma ti si decko poremecen

I meni je 6 kafa bas ono mega previse

после 6 кафа може евентуално да ти крвари из носа док спаваш не знам богуми

3 kafe i 2 čaja dnevno je mera.

Earthworm Jim
Ma ti si decko poremecen

HAH, reci mi nešto što ne znam :D
No, vadio sam nalaze, moram da smanjim. A i nema posla toliko sad da mi treba toliko kafe.

6 kafa, jel ti želiš da umreš

Zelen Lukac
Nalivam se u toku dana sa jedno četiri do šest šolja kafe. Al prva je onako, meraklijska, lijepo je skrčkam, domaću, crnu, bez šećera, mlijeka, bilo čega dodatnog. Onako čitam kojekakve forume, nekad i ovaj naš, ispijam je lagano, pročitam mejlove, dok pročitam, ode kafa, pristavljam drugu i nastavljam jbg.
A uz kafu nešto ovakvo:

Jel stavljas sojino mleko? :)
:P

Jel stavljas sojino mleko? :)
:P

Lol, ne.
Zaboravio sam da će neke stvari da me prate ko što Džela kuva spermu i tako to.

Kimi Räikkönen
6 kafa, jel ti želiš da umreš

U jednom trenutku sam i htio, al skapirao sam da nema vajde od toga.

Ja pijem i jače od 6 jbg

Smanjio na maks 3 dnevno poradi zdravlja.

Što se tiče kafe, postao sam teška snobina. Nakon godina trovanja turskom kafom, probao sam French press. Nebo i zemlja. Sada kafa ima predivan, blag okus. ne treba joj mleko ni šećer, ne žvaćem soc i uživam u pravom okusu zrna. Uložio malo u opremu, kupio dobar mlin, sada kupujem kafu u zrnu. Jednom kad probate sveže mlevenu kafu, teško se vratiti na crni prah koji se inače konzumira. Pogotovo ako imate pristup sveže prženoj kafi, to je onda iskustvo i po.

Jednom kad probate sveže mlevenu kafu, teško se vratiti na crni prah koji se inače konzumira.

Potvrđujem, kupujem u pržionicama lokalnim kad mi nestane ove od kuće, jako lijepa kafa bude.