Prijava

Dokazala je i da moze da zivi sa romima

Da ne ispadne da samo tebi kontriram, ali moram i na ovo da se nadovežem:

Ljudi moji kavih lepih ganferčica ima! i to sve godišta od 99 pa na gore. Da l su to neke mešanke, ili radijacija ili koj kurac, ali stvarno, crn ten, crna kosa a crte lica "normalne" egzotika neka prebrutalna.

U svemu ovome najvise me zabrinjava fenderova upućenost u twitter dešavanja i to sa domaće estrade.
Kakva sara jo kakva maja nikolic imitacije, zasto znas sve to , zar nisu u rok-cigara-knjiga fazonu nemoj me razocaravas fendi

Sasvim solidan pičkopaćenički oftopik. Hahaha
Nastavite gospodo.

Jutka je debil i simp, silovatelj nije. Al treba mu polomiti picku svakako jer simpovi ne zasluzuju bolje
Lecic nzm nisam bas upucen da li je ili nije silovao, ali je isto simp video sam neke poruke prejadne sto slao onoj kurvi tako da i njemu treba polomiti picku simpovsku
Aleksic sam mislio da je kriv do one fotke one kurve kod njega u toplesu sa kezom od uva do uva, mars bre u picku materinu koga ti zajebavas. Doduse i ovaj je debil koji maltretira tamo decu onu u skoli, ponizava ih itd pa bi mu tu skolu trebalo dici u vazduh i polomiti picku takodje, ali ajde da mu progledamo kroz prste za pretrljeno narusavanje ugleda i jer nije simp

Nisam ispratio brata jutkaru, video sam samo kenjazu sa jedne strane.
Sve u svemu nista nije uradio.
Klasicna femi sranja se spocitavaju ljudima

Generalno jbt gde da ulazim u detalje tih debila nebulozno.

Dal je jebo ili nije jebo, ako nije jebo a nije onda nije kriv, ako je jebo a nije, onda je kriv.

Sve ostalo je femkanje

Jbt sve znate o svemu, ne mislim pametni i to, nego sav moguci jebeni info za sve.
Jaka nam je silovateljska scena u picku materinu

Mister_NO

Ljudi moji kavih lepih ganferčica ima! i to sve godišta od 99 pa na gore. Da l su to neke mešanke, ili radijacija ili koj kurac, ali stvarno, crn ten, crna kosa a crte lica "normalne" egzotika neka prebrutalna.

Brate, ne znam šta je. Al kad vidim prelepu i prezgodnu romnkinju, ne bih je pipnuo.

Vrv su mi ovi lopovi i napadni prosjaci ubacili odbojnost prema ganferima i to ti je to. Ne bih mogao da dodirnem tu egzotiku.

Nisam vidjao te prelepe ciganke. Valjda ne idem po buvljacima, ne znam.

Mozda ih ima na pinku, ona jeremic jovana. Ne znam da li se na taj kalibar misli

Nisam vidjao te prelepe ciganke. Valjda ne idem po buvljacima, ne znam.

Hahah

Joj što smo se zabrinuli sad

Treba praktikovati isključivo silovanje narednih par godina, kolektivno i dosledno, da se malo izrelativizuje to, inače mi pošteni konsenzualni najebasmo

Išla sa mnom u srednju devojka Ciganka romskog porekla. Prekul jedna osoba, žena zmaj. Prekul na svim poljima, bukvalno, sad mislim živi negde u Nemačkoj i nismo u kontaktu nažalost.

Inače sjajne ljude Rome znam. Što se tiče ljudskog kvaliteta nadmašili su nas Srbe generalno, i to dobrano, sumnjam da se nećete složiti.

Ajde bre Melk u čemu su nas nadmašili jebeno u duvanju lepka?

Romi manja govna od nas realno. Da se ja pitam, sve ljude na svetu bih pretvorio u Cigane.

Brate ae ne seri sad iskreno, ni sam ne verujes u to