Prijava

Radije bih da mi neko ko se razume odgovori

haha

Za grafe i nestasicu..pa ne znam brate, ne verujem, rudaranje je odavno prevazidjena prica, ne znam oce li biti manije kao pre.

BTC se majnuje fazon 10 god ovako nekim zverima

https://i.insider.com/61e0605dc5e27c00185b6f52?width=700

ETH se ne majnuje 2god jer je presao na Proof of stake i generalno svi prelaze na tu opciju.

Od koina koji se majnovao poslednje 2,3 god a da je bio mega isplativ bila je Kaspa, a ona je vec napravila 1000x. Iskreno ne ocekujem nikakve nestasice kao pre, prosto se da kazem metod validacije blokova promenio, a i svi sad furaju sto "zeleniju" pricu, da se ne zagadjuje zivotna sredina itd

potraznja za grafickim raste vec godinama bez prestanka, al se preslo sa kripta na AI.

nece pojeftiniti ne sekirajte se.

ocekujes nestasice kao pre celt? secam se da su ljudi cekali grafe po god dana :O

nece, al se presaltaju malo na drugacije tipove kartica.

kako god, skuplje je sve to dosta nego sto bi trebalo da bude trenutno. imas efektivno nvidiju i amd koji kaska, a potraznja ogromna.

tako nekako

nisi mi odg celt, mozda nisi video, sta je za tebe life changing money :)

Vido sam na krekenu

Pocelo je!

Skauz to za alfu sto si pricao, ima jos “mejnstrimnija” prica onog lika sto je bitcoinima plaćao dostavu hrane lol

nisi mi odg celt, mozda nisi video, sta je za tebe life changing money :)

100-200k na gomilu, odma bi prodao sve kripto i ne bi se kajao, pa makar skocilo posle na milione.

ovako trajno dosta vise.

nisam ni blizu btw, da ne mislite da sam neki kripto mogul.

mislim nije life changing ni u srbiji, ali je dovoljno da mozes ponesto vece da promenis ako odjednom padne na gomilu.

skauze posavetuj celta dje sve da proda jeri on luuud

ok fala na info celt, imam samo jos je pitanje: ima li cari pomoci hah

skauze sta sad kazu na vestima daj neki novi info jel pada jesi proverio

obj zanimljiv je ovaj stav celta da se resi bede, da proda sve i dokurca. Vv svaki put kad krene da pada raznorazni skauzi pocnu da se kisele i niču sede dlake psihički zahtevan posao

Evo sad cu ti reci sta kazu na vestima pisem poduzi post brate

Evo proverio sam, kazu pises infantilne postove jesen 2014-te u nadi da ces nekoga ljuto trigerovati i savetuju da se malo zamislis nad svojim zivotom

od nas 22 bolida preostalih na ovoj sajtu ti si ladno mazepin vukajlije xd

jbg skauze nisam ti ja kriv sto si klasik kripto-fejker koji zNa i zgrce ozbiljne paretine jako vazno da se dokaze na vukajliji stvar prestizha

AHTUNG AHTUNG molim policiju ovog foruma da me uhapsi jer na temi kriptovalute pisem o istim pa se jos i dokazujem svojim portfoliom AHTUNG AHTUNG

izbaci portfolio papak kad je vec vreme kurcenja da vidimo te paretine