Prijava

Haha ovo, e ali moras objasniti tom nekom kome si namenio kako da se snadje sa tim da ne propadne. Ja sam sve zapisao u 1 svesku i + u word formatu prebacio na usb.

Pa vidi računam da će i oni imati internet i znati da traže šta ih zanima na njemu, ja sam tu lepo ištampo i adresu i ključ i QR kod pa sad aj ga jebi, ako mi unučad bude mutava da to podigne nisu ni zaslužili da im se da xD

Al bez sve šale ozbiljno sam turio te papire kod najuže familije i svima reko da mi je to neko svedočanstvo i da mi čuvaju lol, diamond hands aint got shit on me :3

Moj trajfo nece ni djeca doci a ti ces to potrositi na neku antimateriju, painit ili tricijum.. svakako zivimo u simulaciji bez prisustva boga uz sveopštu međupovezanost svijesti na višem nivou ha hu dza bu jebe se tebi za komade papira zvane novac

Investiraj to u neke kikinške šljivike i livade, zemlja će biti zlato u nadolazećoj prenapučenosti planete

Bukv samo zaposli bota u vocnjaku napravice dobar rez u midtajmu moze onaj drugi bot da kriptovalutari umesto tebe

Uvek je bolje na vise strana investirati. Uzmi primer da blokiraju net da nemas pristup koinima iz odredjenih zemalja i sl ili neki novi uslovi fazon nemas odredjenu zakonsku kvalifikaciju za taj posao samo realni menadzeri da mogu da rade posao

Mnogo je izazova, sad je to sve jos uvek nOvO a kace omasovi na realnom levelu u kontekstu da horde hotula krenu preko random ai-a da rade stvar bice cupavo

E moj baco i zlato sad na max lvl sve zbog btc

Da ne ureknem, ali Enjin se lagano vraća de mu je i i mesto

Narode želim ovim putem javno da se zahvalim celtari na jednom podvigu koji malo ili nimalo ljudi na ovoj planeti može da napravi, dva su razloga zašto kačim ovu "zahvalnicu" baš ovde, prvi da se ne zatrpa na Podijeli sa Vukajlijašima temi, a drugi jer je jelte kripto related. Elem pre par dana mi je iskočio u pvt i ponudio se da mi ne samo vrati genge za onu moju suludu opkladu, nego ih je vratio u većoj sumi nego što je prvenstveno dobio. (!!!)
Dakle prebacio je to iz XRP u ETH i hodlovao do dana današnjega (absolute mad lad) i predložio, opet urgiram - svojom inicijativom, da mi pošalje nazad. I prvi put pri samoj opkladi kada sam mu slao XRP on je hteo da mi to zataškamo i da mu ja uopšte ništa ne šaljem pa bi se pravili kao da je sve bilo ispoštovano, međutim to mu ja nisam dozvolio lol ali eto opet posle tolko godina čovek me neverovatno prijatno iznenadio... Znate svi da sam sklon teorijama zavera ali trenutno teoretišem da celt možda stvarno ima dušu xD

Rispektara za celtimora, na saitu ima dva tipa ljudi, jedni koji postuju oklade i oni drugi ne znam kako se to zove

Akvafobični drugosrbijanci?

Aquadvolichni drugosrbi bukv

Sad vidm ovo za celta sto je pisao trajfo, nisam iznenadjen, jedan od boljih ljudi na sajtu, ziv bio celte sve ti pjevalo

Konacno jedan coin za caru

https://coinmarketcap.com/currencies/smolecoin/

xd

Smolecoin u padu trebalo je prodati na vreme lolo

#SMOLE

Trebalo je prodati na vreme ali ovaj koin dosta seta gore dole sa cenom hehe

Vredece smole zlata samo lagano al mora neko kopati nece samo