Prijava

Evo kampanja se zahuktava, deo opozicije kandidovao Ponoša za precednika, Marinika nosilac liste za parlamentarne.
Napredni već jako u kampanji.
Tu su i sporedni akterim Miša Vacići i slične glave. NDBG itd
Sve u svemu obećava ova sezona, idem da uzmem pola kile kukuruza kokičara na merenje, biće interesantno.

Iskljucivo za vucka i koalicuju oko njega jer ovi zabrinuti cmarovi su zabrnuti samo za svoju bulju.

Znaci bojkt ofc tj automatska podrska vucku.

Da, ili nestora. Ako bude sa sns i djovax se prikljuci siguran glas od care

Biće mi milo da gledam izlive autošovinizma kad Vučko dobije izbore:
"Reeeeeeeeee ko zadnji izadje nek ugasi svetlo reeeeeeeeeee treba da nas okupiraju reeeeeeeee stidi se Srbijo reeeeeeeeeeee ovaj narod je krezavm neobrazovan, i zadrt, ja ODLAZIM reeeeeeeeeeeeeeeee" itd

Ali neću da glasam za vlast jbg. Na parlamentarnim ću da vidim ko ima realne šanse da uđe i da malo drma kavez, pa ću za njih.
Predsednički bi već mogao neki mim kandidat.
Lokalni me boli kurac, eventualno tu možda za SNS pošto su na lokalu ovi konttraši još veći debili, znači Bane Banana nešto priča...

Kad izroni neki novi kandidat i odjednom svi mediji krenu da pricaju o njemu i da polako priznaju neke greske SNSa, to ce znaciti da su nasli Vucica 2.0 i da ce ovog OG da puste niz vodu. Sve do tad je sviranje kurcu, jeftina predstava za bombase i slicne.

Normalno, info iz prve ruke

боли ме курац за изборе обзиром да вучко осваја глат јопет
демократија не постоји
опозиција не постоји
немојте да се замарате глупостима

Uaaa Djilas Solak drzte lopova 600 miliona

Meanwhile, in national bank of china:
https://dodaj.rs/image/LX39fz

Ovi izbori su vise od izbora, ovo je revolucija, ovo je borba za slobodnu misao, umesto zombiranosti i sizofrenije u cije dubine je zvalavi bacio srpski narod

Plus ko zna koliko jos drzi u zlatu i nekretninama... Sve su to pare opljackane od ovog naroda

Mister No, ti li si Nišlija? Zar Banana nije lips'o? mislim politički.. pojavljivao se onomad kad smo kukali što nam oteše aerodorom, ali mislim da nije više aktivan.. Jedino ako nije prešo u sns. On bi im bio baš kapitalac.

glasam za vucka i kliku jel za koga drugog glasati

al ozbiljno sad kazem. Ovako i urade svasta dobro ako imaju kontinuitet a i sns se lagano cisti od govana. To je proces rasta stranke, kao nekad sto su klosusi naselili usa i australiju a danas postali elita.

Do izbora ima vremena za jos jedno vanredno stanje, odlaganje istih itd. Igra je globalna

Vucic > ljudi koji vucica nazivaju zvalavi i pickousti

Mister No, ti li si Nišlija? Zar Banana nije lips'o? mislim politički.. pojavljivao se onomad kad smo kukali što nam oteše aerodorom, ali mislim da nije više aktivan.. Jedino ako nije prešo u sns. On bi im bio baš kapitalac

https://www.juznevesti.com/Politika/Jovanovic-Pre-2-godine-uz-balone-poboljsavali-uslove-na-pijaci-a-sada-je-ruse.sr.html

Bane će iz politike da se povuče samo kad ga oteraju na Novo groblje u čamov kaput

https://www.juznevesti.com/Drushtvo/Rostiljanjem-ispred-Skupstine-ukazali-da-se-trafike-u-Nisu-postavljaju-svuda-i-bez-logike.sr.html

SNS je zlo, ali jebite me ako bi voleo da ovi klovnovi dođu i odlučuju o bilo čemu.
Sama pomisao mi je jeziva.

A zasto ti treba vucic ili bilo koji politicar da bi imao drzavu jbt koji uzasan mentalitet