Prijava

Bar da se vracaju parama, nego ce kinezare traziti da im se vraca kroz raznorazne ustupke, radne logore koje predstavljaju kao fabrike, ucesce u svim velikim drzavnim projektima, preuzimanjem bankarskog trzista, i drugo... opasni manipulatori i porobljivaci

Ja bih voleo da ovo sa davanjem para postane praksa.

Ovi do 30god i penzosiće će uzeti po 300-400e. Sad opozicija nek nam uplati svima po 500e. I ko nam najviše para da, taj pobeđuje.

Svakog ko dođe na vlast boli kurac za glasače, uvali sebe i svoju porodicu u fotelje.

Ovako i mi da vidimo neku vajdu.

Kako izgleda jedan prosečan srpski debil

Ahahah to nieto bez capsa dukkki

Prehladjen sam pa ne mogu da se derem :(

Al jedno moram da pohvalim nazadnjake odličan su stres relif kad te zovu i dodju na vrata pa možeš nekog mirne duše da iznapušavaš i ispljuješ a da se kasnije ne osećaš loše

To je bas demode

Meni upali pitaju jel zivim tu. Reko jok. Pitaju gde se preselio reko e pa to stvarno ne znaaaaam.

Pre 5-6 god sam ih napusavao rekao jel vas nije blam idete tako se sramotite. Kazu ne imamo podrsku.

E sad dukki zamisl kad dodju kod random pink babe, bude tu i kolaca i zivotnih prica.

Uhhh Dusane sta sam im ja radio pre neku godinu bio njihov stand u centru grada znaci ne pamtim da sam socniji recnik upotrebio nego tad

A jebiga caro moraš da ih iznapušavaš kad te zovu na mobilni pitaš ih odakle broj oni kažu random smo generisali broj jeste ja sam veverica haha

A jbg to je drugo. Za to napusavam i ove agencije

Mislio sam na live kontakt da je bezpredmetno vredjati.

Inace najvise volim da sam bezobrazan prema sluzbenicima mtsa uvek sa razlogom.

Sns naprednjak > mts operater salterusa sluzbenik sta god

Haha random generisali ma kako da nije, sto mene ne zovu nego sam eliminisao sve naprednjake iz drustva pa nijedan esenesovac nema moj broj, Dusane imas sendvicara u blizini

Zovete me samo pred izbore, a kad se dele poslici na tenderu, customer not available at the moment, e pa necemo tako boticoze...

Brt, kako mozes da se bogatis na tudjoj nesreci, da li su ti ljudi svesni sta rade i koje prokletstvo navlace na sebe i svoje potomstvo...

bobrok, ipak si ti?

Nisam ali sam u srodstvu sa njim preko Ajaxa, koji mi je brat od strica, a ovaj je njemu brat od tetke, pa sam preko njega u srodstvu i sa Olletom kome ovaj dodje rodjeni brat i sa Ombretom koji je Olletov vanbracni sin kog je dobio sa nekom bugarkom na letovanju u Varni... nbtno skroz tebra

Nemam srpski pasoš ni prebivalište, pa tako ni pravo glasa u Srbiji.

Ono što mogu da konstatujem je da mi se sviđa to što je opozicija ipak uspjela nekako da okupi najjače snage oko te koalicije "Ujedinjena Srbija"... i da se za nijansu uozbiljila. Ako to za ishod bude imalo povećanje broja osvojenih mandata u skupštini, to je svakako dobra stvar za Srbiju, u smislu povećanja nekog nivoa demokratije... Tačnije skidanja demokratije sa aparata.

Čak i ako Vučko pobijedi (što i hoće), jačanje opozicije je dobra stvar za Srbiju, a i za Vučka... em ima zdravu konkurenciju, em mu neće cijeli svijet srat da je diktator, a da je opozicija svedena na neki cirkus...

U svakom slučaju bolje je to, nego da su bojkotovali izbore.

A što se tiče toga za koga bi ja lično glasao da imam pravo glasa?

Pa ovako... u svim "normalnim" uslovima, sigurno bi glasao bih za opoziciju. Sad trenutno iskreno nisam siguran šta bi za Srbiju bilo bolje... Zajebana su vremena i možda je bolje da se nastavi s ovom trenutnom garniturom, koja ipak ima više političkog iskustva i mudrosti, bez obzira na sve njene mane.

Za mene najidealniji ishod izbora u ovom trenutku: da pobijedi vlast sa dovoljnom većinom da formira stabilnu vladu, ali da opozicija osvoji baš dosta glasova i da se ozbiljno vrati u politički život, tako da ako dođu neka srećnija i stabilnija vremena, ima realne šanse na izborima (a dotad i dovoljno iskustva).

Čak i ako Vučko pobijedi (što i hoće), jačanje opozicije je dobra stvar za Srbiju, a i za Vučka... em ima zdravu konkurenciju, em mu neće cijeli svijet srat da je diktator, a da je opozicija svedena na neki cirkus...

Bukv ovo. Ne znam sto se svi ustezu da kazu da je sns ok opcija

Nemam srpski pasoš ni prebivalište, pa tako ni pravo glasa u Srbiji.

Jedi govna onda.