Prijava

da ok. Ali zašto baš vuka.
I najgori ludak mora imati valjan razlog. Ne bi vijao sve avaxe nego bas specificnog jbg

ovaj je samo oruđe, zaapitaj se vuče ko ti stvarno želi nažao, tj mastermajnd iza

lik obj ima facu true vaxera koji je umislio da će vaca spase svet i svako ko ne misli drugačije zaslužuje smrt jer ne želi dobro čovečanstvu ali umesto da ubija on samo prati.

Praktično imamo pobesnolog hotula slučaj.

Pozoveš ga na ferku.

prico mi jedan lik sto ga jedna budala pratio uhodio pretio.

medjutim sve se desilo tako sto je taj debil ovog navukao na kojekakve biznis predloge i pokrao ga. Nasao laku metu. Medjutim ovaj lik se posle preko suda naplatio, bila prinudna prodaja kuce prakticno razvalio mu imovinu.
Na kraju ga je god dve pratio ali samo to. To kada je neko nemocan slab sjeban onda ide ko picka glumi besnog kera.
Svakako da je osecaj neprijatan ali vreme izleci takve budale.

svako ima pravo da prati svakoga jbg. šta radiš šetam ulicom pratim lika jbg. aj zabrani mu

Сталкер
ovaj je samo oruđe, zaapitaj se vuče ko ti stvarno želi nažao, tj mastermajnd iza

U pravu je čovjek. Vidi dokle ide zečja rupa.

Biće mu baš teško da te prati sa slomljenim kolenima.

Gajba piva ekipici iz kraja i pokažeš koji je. Ionako im je dosadno po ceo dan.

Vuk: neko mi preti
Cara: pa što glumiš Hrvata, majmune

tačno me sada brine gde je Thazz...

Ma brate nanervirao ga debelo a mali retos ne zna drugacije da se izrazi pa tumara okolo

Ali stvarno, čuo sam svakojakih pizdarija
Ali da neko nekoga uhodi zbog vikipedije je obrnulo igricu
Samo gore od toga je zabrinutost što te uhodi vikipedičar
Degenek obojici

Kad ga već pominjete, da l' je Bombas nabavio one tri tone putera od kikirikija, što mu tražio neki šeik.

Celt bustovo taj mit, od tada se Bombaš javio jednom, da nas napuši kurcem na rendom temi.

Što je najgore, Bombas je bio mrtav ozbiljan.

Bombaš je samo mekana glavica i Celt ga je koristio da sakriva vu njemu u sise kad inspektori naiđu

prvi put čujem da neko padne na 3t kikiriki putera

Nije bombasa oterao puter nego sukob sa stratimirom koji Prof nije sankcionisao.

Zato kad nekad navrati ovde, nas napase mudima a Profu daje kurac.

Kakav nepotizam.

Čekaj kako nije sankcionisao pa ovaj je banovan jel to nije Profovih ruku delo?

Pa jeste ali znas bombasa, kad njega neko pecne, odmah trazi ban. Tad stratimir jos nije dosegnuo puni potencijal, ali se zakacio sa bombasem a to je dovoljno da ovaj krene da ucjenjuje “ban ovog ili odoh sa sajta” i eto, ošo je.