Prijava

Pa pomogle su ti te vaccine što si primao kao bebeto?

tek je krenulo, samo čekaj dok malo mutira, onda će biti svega.
zanimljivo je kako većinu slučajeva u evropi čine pederi

haha da da to sam zaboravio uglavnom pogadja pedere, znaci bezbedan sam a to bi objasnilo zasto se evdus uzrujao

Inace nema veze sto je tek krenulo, na ogromnom uzorku da je opasno trebalo bi da bude smrtnih slucajeva a koliko vidim njih nema

Svakako me novo zatvaranje ne bi pogodilo, ionako izbegavam ljude max prijalo mi kad nosim masku i ne moram nikom da se javljam pravim se da ih ne vidim

Ne mogu da vjerujem da jos niko nije napisao

Ovo se zove monkey pox jer je prvo otkriveno kod majmuna, A STO SE NIJE VAKCINISAO MAJMUN

Propuštena prilika :(

kako lepo paše ijekavica uz glupost

molim vas recite mi da se ovaj trajfo šali, da epski troluje, jer ako nije tako, moramo ga kastrirati da mu deca ne umru ako ih neko slučajno rđavim ekserom ogrebe.

Drago mi je da su mesni, kameni i scouser ozrelili ali celt mi je čini mi se isti. Samo čeka neku objavu koju će početi da dele "factcheckeri" a koja se odnosi na prirodno poreklo virusa iz visokonaučnih krugova. To mu pomaže da sačuva veru u ljude.

i scouser ozrelili

Koliko se sjecam, Scouser se ni za koronu nije vakcinisao, majmun

Jeste, ali je skroz nekritički i fanatično branio neprovereno medicinsko sredstvo. Sada je video da je pogrešio i raduje me što je naučio iz toga.

tako je ejduse, isus će nas sviju spasiti.

Udjem na reddit r/conspiracy

Već su počeli da pripisuju ove majmunske boginje Bill Gatesu u fazonu nova pandemija i slično.

Meni ovo ne djeluje kao nešto što ima potencijala da postane pandemija. Ne prenosi se tek tako a i ima blage simptome pritom nema još niti jedan smrtni slučaj za razliku od korone tako da je ovaj virus već takoreći pao kurcu za uši

Pa ako su ljudi poput Bill Gatesa uložili ogroman novac u razvoj vakcina ili sličnih "globalnih" projekata naći će se način da se to produži i možda pojača iliti kako se to kaže danas - mutira.

Ajde bezi debilcino

SVEČANE MAJMUNSKE BOGINJE
ZOVU ME SAD NA PROSLAVE

Dunavom još šibaju majmunske boginje
ali smo mi suprotni svetovi