Prijava

Hajde da ovde pokušamo doći do dna ove zavrzlame! Pojedinci tvrde da je stara garda neprevaziđena, novajlije dižu opet neke druge novajlije na pijadestal! Ko je tu u pravu?

ma ovi stari su dobri al ima dobrih novajlija.

abraxus je bio dobar, al vise je tu kvantitet nego kvalitet

Apsolutno se slažem, no niko objektivno da sagleda situaciju. Svi guraju svoje. Čekam ove iskusne lisce da oni prozbore koju.

Edit : Ne da ti Vule nisi iskusan :) Jesi, iskusniji od mene u svakom slučaju ;)

pojma nemam ja sam taze ovde,tek tri meseca,ima smešnih stvari,a ima i meni nepojmljivih,a vidim da takve ovde većinom prolaze.Sve u svemu jebem li ga.

u principu, ja bi rekao da je isto... potpuno isto... u proseku.

nego, jel sam ja stara ili nova garda? zanima me.

Ti si tu negde na sredini, čini mi se :/

ja sam garda koja je imala 13 godina kad se registrovala:)

I ja sam tada bila '98-o :p

i sta je bilo sad... otvori se tema da pricate, a niko nista... sladje vam bilo na onoj gde mu nije mesto

evo zakuvacu malo:

Џими
pre 3 sata izmeni obriši
Рипли, лако је бити најгенијалнији и најбољи аутор кад на сајт долази дневно 20 људи да дафинише. Чикам Абраксуса да се појави сада. ;)
Иначе, та фора за Њутнов закон гравитације је била актуелна у мојој основној школи кад сам био седми разред, што даље имплицира да је постојала још пре 1999. године.

Einstein
pre 3 sata izmeni obriši
http://vukajlija.com/recnik/autori/1677 !!!! И ЗАТВАРА СЕ РАСПРАВА!!! најјаче дефиниције, најоригиналнији, кратак а јебитачан... највећи свих времена!!!

Tom Ripli
pre 3 sata izmeni obriši
Џими, једнога дана у будућности када на твом профилу буде писало
Џими, регистрован: кад се Земља хладила
последња активност: пре 10так месеци
Број дефиниција: четвороцифрен
...
појавиће се неко са 1/12 твог скора и рећи да се курац од аутора и да си "извикан"
Рећи ће да је лако било теби тада када је на сајту било мање од хиљаду-две људи.
И, што је посебно важно (и увредљиво пре свега) - да не би имао шансе данас!
Најцрње је то да ће се у том ставу сложити неко са 1/12 твог скора и неко ко има скор сличан теби.
И тај, са скором приближно твојем, ће рећи "аха, да да тај Џими и његове дефке, негде око године 2003 сам ја чуо ту фору, ма пусти, фејкер..."
Да ли би се лепо осећао да ти дело на сајту буде попљувано од стране људи који су ту тренутно Hall of fame? Допусти да не верујем.
Мислим свако има право на мишљење и реч, али када битнији фактор на сајту - ти то јеси - узме да омаловажава неког као што је био Абраксус...знај исто и тебе може то да сачека сутра.
Поздрав, и до курца са загушавањем теме, отворите посебну ако желите да блатите Абраксуса:)

MOTIKA
pre 2 sata izmeni obriši
Abraxus,
Ko spomene njegovo ime osetice Kletvu pod imenom MOTIKA.
Ko da vise pluseva Abraxusu, od autora pod imenom MOTIKA ima bonus od 1.000 pluseva.
Misevi su te grizli i uvek ce te hejtovati, zato si i Abraxus.
Glodari koji misle da si precenjen, nikad nece u zivotu sanjati da su napisali jednu definiciju od 106 koji si napisao u jednom danu.
Zato te i mrz3, zato si i Abraxas.
Vrati se siptare, nedostajes nam.

Џими
pre 55 minuta izmeni obriši
Рипли, што се тиче скора, узми преброј мој број поена у односу на број дефиниција и његов, па израчунај ко је коме 1/12 од скора. :) Ја њему или он мени. Није скор меродаван, знам, али кад си га већ поменуо, морам да те демантујем, јебига.
И никог нисам напљувао, само сам објективан. У то време, добар део поена поена се добијао на ИМЕ, а не на дефиниције. Ја сам 95% својих поена (као и многи које сматрам квалитетнијим ауторима овде) стекао након увођења опције да не можеш да видиш за кога гласаш. Ти си новији аутор и можда не знаш да је раније било: ''Написао Абраксус! Аха, ево плус, он је кул. Написао Курд - палац горе, он је фаца!''

Slavk0
pre 25 minuta izmeni obriši
@ Il Capitano : " Nisam ja taj koji treba da sudi o tome ali mislim da oni ne mogu biti mnogo bolji od Surovog,JTU,Dzimija,Korleonea,Melkijadesa i ovih zvezdi novog doba... :) "
Jesi li ti normalan? Na kom sajtu ti obitavaš? Jedino se dvojica u toj grupi mogu nazvati zvezdama, nekako...
Dajte otvorite temu, da dođemo do dna ove zavrzlame!

Џими
pre 24 minuta izmeni obriši
Која двојица, која двојица? :)
Иначе, слажем се, отворите тему.

Slavk0
pre 19 minuta izmeni obriši
http://vukajlija.com/forum/teme/7622, da pokušamo ovako?

Вукашин95
pre 19 minuta izmeni obriši
ja sam zvezda za te folirante:)
sala mala

Kako vreme promiče sve manje poštujem pojedine, druge (manja ih je) sve više. Novajlije me obraduju, smatram da ima sve kvalitetnijih ali i neobično lenjih/nezainteresovanih autora. Nažalost, većina se upeca na stereotip i ne miče dalje od njega.

Ja sam samo donekle upoznat sa delima "urbanih legendi" sajta. Tu prvenstveno mislim na Zlatan55, Abraxus i Canis Lupus. E sad, ovog Zlatana više nema, a čuo sam da je bio dileja. Abraxus, standardno izvikan i dignut u nebesa. Ovaj Canis Lupus, nijedne definicije a pogledajte samo šta je napisao na profilu. Ja ne verujem dok svojim očima ne vidim te brilijantne izbrisane definicije.

realnost je da je lako onima prvima bilo da budu orginalni, a lako ovima novima da imaju veliku popularnost.
ali u principu, verujte mi, isto je skroz.

Takođe, sećam se dvojice dobrih, baš dobrih autora koji su dramatično napustili sajt. Duke Nukem i Bora Drljača. Duke-a bih posebno izdvojio, strašne definicije, a sad niko ni nik da mu spomene.

B. Drljača, šta bi sa čovekom?

Ko će ga znati. Nešto je imao frku sa birokratijom na sajtu :/

@majav
Dana 28. 11. 2009. shvatio je da ovaj sajt ipak nije mesto za njega i zauvek otišao. Nastaviće da piše u nekim ljudskijim uslovima negde drugde.

Brainiac96_Dio , ako već znaš kad, reci mi i šta ga je navelo da to zaključi?

Ne znam,tako mu piše na profilu.

Ih, pa i on mi nedostaje.