Prijava

Добар је ЈТУ. :)
Само да престане да прича о храни. Нема права на то.

Svako onaj ko kaze da je bio na Vukajliji xxx sekundi pre nego sto se ulogovo...
Za mene ce biti govnar kako nekad, tako i sad.
Zasto si ovo izgovorio MOTIKA, ti najbolje znas.

JTU je danas odličan...ranije je i on kukao za starim dobrim vremenima, ali , kao što prvi put rekoh postoji samo SADA. Veličati ili omalovažavati prošlost sa tako male vremenske distance nema smisla

Meni je bolje nekad nego sto je bilo sad.

Mrzi me sad da saltam strane pa ne znam bas tacno ko je rekao da su sad definicije bolje i originalnije. Tesko. Oko 70% sadasnjih definicija jednim delom, ili cela, podseca na neku stariju. Jednostavno su teme prezvakane.

-Nasa fudbalska liga je sranje.
-Marko Pantelic maze kosu sa cistom guscjom mascu.
-Svi Poljaci su ziljave picke jer koriste "w".
-Jelena Karleusa je olicenje djavola, a u slobodno vreme unistava omladinu.
-Tadic se jebe za pare.
-Arkan je pisao u krevet do 8. godine.

Da ne pominjem definisanje clanova, pojava na sajtu, razne hronologije, astrologije, rasporede casova, blogove i tome slicno.

Nekad i sad?

Ogromne su to razlike,ogromne,u svim pogledima.Ne moze se nikako uporediti.

Znam kada sam dosao na sajt i poledao popularnost prve strane autora.Rekao sam sebi,nema sanse ti tu ni da pridjes.Al malo po malo,definicija po definicija, i postadoh jedan od ljudi sa najvise pisanija.Jos ako stvarno vrate sve one sa groblja,pa cenim da cu imati preko 1500 :)

Hteo sam da kazem,bicu ja tu,valjda........

Ma šta znam. Svejedno.
Samo da se više briše sranje defke da ne nailazim na njih. a da mi nedostaju neki stari članovi, i ne baš. Čujem se sa njima i vidim na pivu. Nija Vuka svet, pobogu.

A oko JTU-a... Njee...
Možda je moje mišljenje oblikovano time što sam ga sreo. Ako se zanemare rogovi i rep i nije ništa posebno. Za ostatak ogovaranja, samo iza njegovih leđa. tako mi je slađe... Ufff...
;D

Некада се сећам када је кулин Бан давао повластице на трговину дубровачким трговцима па смо се ваљали у соли и хвалили га.
А данас, данас нико не цени со, шећер, бибер и остале зачине.

Da, jebote. U pravu si, Trišo.

Nisam ni ja rekao za tebe ništa van rogova i repa... No dobro...
:)

Veoma mi nedostaju definicije nekih starih članova i bilo mi je mnogo bolje ranije. Čak sam skoro potpuno napustio Vuku na par meseci. Bilo mi je muka od retardiranih definicija. Više sam dolazio na sajt zbog PVT-a nego zbog defki. Situacija se od tada popravila, jer je moderacija prilično pooštrena, ali opet nije to to bez nekih članova.

Ne kažem da nema novih genijalnih autora, ali mislim da smo opet u minusu kad se sve sabere i oduzme.

I da, trebalo bi opet da se uvede banovanje ljudi sa obrazloženjem "idiot". Ko napiše 15 komada za redom i sve budu obrisane zato što su sranje - a u pičku materinu.

Gambi, plus za poslednju rečenicu :)

A što se tiče 'nekad i sad' varijante...
Možda (sigurno) ja nisam kompetentna (izem ti reč) da sudim, pošto spadam međ' mlađe autore. Ali, internet je slobodna zemlja, pa jebaga :)
Elem, mislim da je, čak i u ovih nepunih godinu dana koliko sam na sajtu, kvalitet drastično opao. Vidim po sebi - ranije sam, čitajući defke, i sama imala potrebu da pišem što bolje, da ispoštujem nivo sajta (koliko mi je uspelo, druga je priča, ali važna je pažnja:)). Danas nemam volje za definisanje jer je nekako sve postalo površno, takmičarski, a i većina definicija je pisana nekako ofrlje...
Ali, držim palčeve na rukama i nogama (a mož' bit' i na šakama i stopalima :))) da se, bar donekle, vrati stara Vukajlija

'beš mi sve, šta sam ja ispisala o.O

Kvalitet je pregažen kvantitetom, to je sigurno. Ipak, ima i sad dosta toga dobrog da se pročita. Ona opcija "najomiljenije danas" pomalo pomaže da se (koliko-toliko) izbegne čitanje definicija na nivou sedmogodišnjih navarenih štrumfova.

gamby nije uredu da me prozivas :)

meni je ok sad, jes da redjam vise minusa al mora toga biti kad je veca posjecenost.

Nekad je bilo bolje. Bolje zato što je bilo manje gužve na čet. Jebeš ti to kad je forum u komu, pored 17945 ljudi. Lažem, zapravo je veći dio foruma u komu, osim igara na forum i onoga dijela đe pičkoplaču zato što su napisali govno od definicije i zasluženo popili minusa. Ne velim da nema hejtera. Ali jedino veći debil od hejtera je onaj što se nervira oko toga. Šta, plaše se da ga pored 5000 bodova zbog nekol'ko minusa ne zajebu da ne mogu na čet? Skrenuh... (S teme.) Vukajlija se jes' promijenila, sad, ima u toj promjeni i loših i dobrih strana. Zapravo, sve ovo što sam napisa' je čisto sranje. Tvoj lični doživljaj Vukajlije zavisi od tvojeg raspoloženja, ako si veseo, biće ti banja, ako nisi, ješćeš govna i kraj.

jebo te ovaj Meśa ponekad stvarno izgleda ko da zna sta prica.

Ja sam posmatrao sa aspekta definisanja. Forum je tek u kurcu.

Gambi, definisanje se sve više svodi na to da se ispuni dnevna kvota definicija, zapravo, mnogima se Vukajlija upravo i svela na to, čas' izuzecima. Šta će im toliki silom dobijeni plusevi, sam kurac sa jajima će ga znat'.

"Ma, boli me bre tuki za skor defke, ja jednostavno volim kad nekoga nasmejem i mislim da sam mu time ulepšao dan." Tako ti razmišlja većina Vukajlijaša, jer inače kako drugačije objasnit' brisanje definicija 5 minuta od postovanja? Jebiga, neko gleda komentare, a neko minuse.

Naravno, nisu za potcijenit' ni oni likovi što pišu ozbiljnije tekstove od onih na Vikipediju (svima nama dođe ponekad da takvo što napišemo, a ako već 'oćeš da pišeš gluposti, izloguj se sa Vukajlije i uloguj se na Fejsbuk, tamo nema minusa, samo pluseva).

Tacno Meśo... Pa mnogi od njih su ulogovani na fejs dok ga pljuju u isto vreme ovde taj fejs. to je hipokrizija. i ne samo to nego koriste fejs da bi podigli rejting svojoj definiciji, jer tamo reklamiraju svoje definicije. onda lazno moralisu ovde kako rejting nije vazan a upravo samo cene nekoga po tome... tako da sta koji kurac i da pricam, kad si sam onda te niko ne cuje :)

Poređenje novog i starog nema smisla. Sve se mijenja osim kamenja pa se tako mijenjaju i doživljaji i događaji i opisi istih.
Suštinski , stari članovi jesu bili "jači"(po nekima radikalno jači ali..) ali za jedno dvije,tri godine , današnje novajlije će biti novi titani.
Jedino što bih zamjerio novajlijama je da nemaju respekta prema generaciji uno u kontekstu redefinisanja pojmova i počesto negiranja lika i djela.
Ostalo će reći članovi i posjetioci.
A to je da vukajlija predstavlja veliki cirkus razbibrige koji tutnja i širi se.
Hvala na prostoru.