Prijava

''To je kao da si ga uhvatio za kragnu i izbacio iz kuće, a on ustvari želi da izađe. Nepotrebno nasilje... :)''

Не, не, не... Лоше поређење, Минже. Нисам га ја избацивао. Сам је изашао. Ја сам само закључао врата да се не предомисли. :)

pa nismo u shkoli =]]]]]

"Ја сам само закључао врата да се не предомисли."

Što?

Добра вест за све обожаваоце аутора Фацафаца који га много воле - исти је одбанован. :) Јеееееи!

Лоша вест је да ће да буде банован на две недеље чим напише први коментар, дефиницију или пост на форуму, због претходног изазивања пометње.

Tako je Džimi. Sledeći koji napiše bilo kakav komentar o ovome , biće banovan.

zasto ne mogu da ostavljam postere?

Posle gomile spema na ovoj temi, jedno pitanjce...
Hoće li možda biti napravljena i popularnost na postere koja bi stajala ispod popularnosti na definicije, pošto nije ukinuto ocenjivanje postera?

ako si danas vec okacila dva, to je zato sto je dnevni limit dva postrea po autoru.

nisam ni jedan. ne znam da li treba odredjen broj poena za postere. ja imam samo 10-ak poena, ne znam koliko treba

Ne, nema tog ogranicenja, moracu malo bolje da se raspitam o tome. Sori sto ne mogu odmah konkretno da odgovorim al zaista ne znam o cemu se radi.

zasto ne mogu da otvorim svoj profil?

Не могу ни ја да ти отворим.

mogu da ostavljam, ali ne mogu preko profila, vec moram da odem na postere, tamo imam opciju, sve je u redu, izvinjavam se.

'Alo, modovi!!! Pa, ispoštujte i mene maloooo!!! :)))

mozda zato sto nisam imala nijednu defku, sada sam napisala i hoce :-)

Mune, mislim da to ni kaizen ne zna :)

Ma, pretpostavio sam :)) Al' napisaću predlog.

Mune, nema poštovanja za tebe... :P
Uostalom, raspravu o tome imaš ovde...
http://vukajlija.com/forum/teme/8773?strana=3
Samo otiđi na predzanju stranu.

A-ha, a-ha, nisam video da već ima.