Prijava

Promenio sam naslov teme, da bude u skladu sa praksom.

E, super. Moderatori odlaze na kolektivni odmor od 10 dana, a vi sami pitajte, odgovarajte, vodite ljubav, etc, etc.

so sabi - lepo nama, lepo vama

Jel mozda neko zna gde mi se dede oko 700 poena?

Ovo otključano?

P.S - Kul.

postavljanje očiglednih ili naizgled šaljivih, te lažno informativnih i beskorisnih pitanja neće se tretirati sa odobravanjem, već zapravo, potpuno suprotno, takve radnje biće sankcionisane, ili u najmanju ruku totalno izignorisane.

Moze bit' da se opet sjebala situacija s glasanjem. Lupim covjeku jutros minus, pogledam maloprije - kao da nisam glasao. Iz drugog puta isto nije uspjelo (is'o sam na refresh), tek treci put se "primilo" :)
Ne bih ni pisao ovde, al' zakljucane su one teme, a bezveze da otvaram novu.

Vidim da kaizen tamo ispituje za verziju chroma, pa ako obicni update spasava, vicite.

P.S. Mozda sam brise minus posto je mod u pitanju, sumnjivo je meni ovo sve :)

Greškom sam,usled slabe veze interneta koju imam,jednu istu definiciju,tri puta za redom postavio na Vukajliju.Dve sam obrisao,a jedna mi je ostala.
definicija:matura.
Molim moderatore ako mogu,da mi ne računaju te dve defke u pokušaje,tj da mi se vrate dve defke za pisanje danas.

Jbg, to je neizvodljivo, nažalost.

Ok,hvala na odgovoru.
Al,uvešću i ja ADSL..... jednog dana.

Pa zar nisu pokrili celu Srbiju od skoro?

Mene tek prekjuče prikopčali na fiksnu mrežu telekoma,novogragnja.Dok ne proradi centrala,dotle samo telenor,drkavi internet.

Kako je moguće da definicija dana bude plagijat?

http://vukajlija.com/uticaj-reklame/163176

Ovo je stari vic koji sam ja snimio pre 5 godina za svoj radio šou.

Желим све своје дефиниције , а има их 126 , да преведем на ћирилицу. ( сем задње , она је већ на ћирилици ) . Нека се јави само модератор који има времена да добија моје дефинције преведене на ћирилицу на ПВТ , па да мења тамо.

Дакле , ко има времена и није му сморно , није ништа стани-пани. :)

Да ли ми се чини или се популарност постера више не рачуна у укупну популарност неког аутора?
Конкретно, проблем је у томе што сам направио постер, али нисам приметио да ми се подигао скор популарности,а постер је постигао добар резултат.

Zašto je Surovi obrisao defku Majkl iz Nikite autora Surovog!
http://vukajlija.com/majkl-iz-nikite/21066
Smatram da je to velika zloupotreba moderatorske moći moda Surovog i da je načinjena velika šteta autoru Surovim i Vukajliji uopšte.
Zahtevam da se definicija autora Surovog odmah povrati, a moderator Surovi surovo kazni zbog prekoračenja svojih ovlašćenja i načinjene štete samom sajtu.

nije definicija, tj. ne definiše sleng, niti je dovoljno kvalitetna, a pritom je i poluplagijat pošto nije konkretno produkt moje samoinicijative već je nastala dok sam se šalio sa jednim drugom, pa je deo kreativnog inputa koji je on uložio po meni u samoj definiciji nedovoljno istaknut da bi sama defincija postojala.

Mislim, hajde da svi definišemo svakog lika svake serije ikada snimljene... Na šta bi to ličilo?

Takođe, valja očistiti sosptvenu sobu povremeno. Ovaj sajt bi ibo mnogo pregledniji kada bi svi autori bili oštriji prema sebi.