Prijava

Jebite se ljudi... jebite se ali ozbiljno, koliko sam ja upoznat u tematiku, tako se prave deca.

Ne odustaj Caro, dokaži Celtu da je rekao ono što nije i jednom za sva vremena:

https://youtu.be/0rzgLQp92Fg?si=BPepwUBkc8j1LxMC

celtove reci gejcova spika

ako pricamo o depopulaciji, treba nekako da zemlje u razvoju motivisemo da ne prave vise od 2 deteta po porodici, a to moze samo ako za pocetak od ta 2 deteta prezive oba, ne bi li stagniralo dalje povecanje broja ljudi.

celt zagovarao teoriju da se smanji broj ljudi u zemljama u razvoju

post link: https://vukajlija.com/forum/teme/75200-vaccina?strana=289#post_4081222

Nije to bas to cemu sam se nadao al ima elemenata

ti si brate lud u glavu, pricu o tome kako treba pomoci da deca ne umiru, okreces u neku depopulaciju.

plus kontekst, pricam kako je losa depopulacija u srbiji pre toga.

popusis mi kurac, debilcino. sa tobom ustvari i ne moze drugacije.

ima elemenata da ti jebem mater, eto za to ima.

Au brate, nista od indexa

Tebra izvini ako sam glup al ovo ti svakako nije na mestu, aj poz

izvini ako sam glup

ne prihvatam, jer nisi samo glup, ti si agresivno glup sa tendencijom da metastaziras

Haha kelt napušava skurac i jebe matere, eto i to da pročitamo/osvedočimo na forumu

Jucer dozivjesmo da se Cara izvini nekome, danas da Celt psuje.. kijametski dan je blizu sig

svi smo mi jebači materi duboko unutra, samo što poneki to skrivaju dok im ne pukne film.

Komplikovano je ovo oko populacije, ali sve se svodi na izvore enrgije za proizvodnju hrane i ostalih osnovinih ljudskih potreba.... novi izovri energije za proizvodnju svega toga nam treba + ovi stari izvori i ovi koji su u izgradnji i sada postoje, znaci sve iskoristiti i sva pogodna zemljsta za proizvodnju svega toga i to hitno.

Nije ovo prvi put da celt napusava, vec je radio to sa Bergasom

Od tada Bergasa nema na forumu. Nastavimo niz.

Iskoristio bi situaciju da izjebem kamenkovu (neku) rodjaku na max obzirom na skorasnje trendove na sajtu i da mu jebem mamu kozojebsku kako voli

*upis

ne znam jel sam se ogresio o caru juce, jel stvarno bezobrazan ili je samo glup.
ajde priznaj caro sta si.

Realno, razmaženo derište upravlja svetom i ono je na samom vrhu lanca ishrane. Joj moram da se školujem 16 godina i usavršavam 14 da bih mom malom budućem Mići mogao da obezbedim sve ono što ja nisam imao. Joj moram da radim 60 sati nedeljno i budem zdrav prav odgovoran situiran, jer Maja neće teti da da pičke forever nekome ko nije u stanju da njenom Mići pruži sve ono što nije imala. Mića mora ima sve. Jao izašo novi ajfon 117 još juče a ja ga još nisam nabavio, moram trknem posle posla odma, baš će Mićan da se obraduje, ima bude prvi u odeljenju koji ga ima...Itd. Ovi što stvarno upravljaju svetom su nekad i sami bili male Miće, odrasli okruženi klimačima glavom gde su mogli da pišaju po svakom i svemu. I tu smo gde smo.