Prijava

Odlicna kompliacija postera ejde

Haha alexa play “zlatne godine sinan sakic”

Ne znam Melk, stvarno ne pratim ragbi, pogotovo u poslednje vreme. Ovi moji stalno pobedjuju, dosadno bre.
Tačdaun se zove “try”, u Srbiji se kaže “esej”, po francuskom izrazu. Imam ovde jednog druga iz Srbije koji je ragbi novinar, ima svoju stranicu na Srpskom - Rugby Ozone. Zna više o ragbiju od prosečnog kivija. Samo mi nije jasno to čita u Srbiji.
Ustvari čita njih par, ali on je na račun toga novinar pa dobije novinarsku propusnicu za svaku igru. Nije ni on lud.

nisam gledao che, i zaboravio sam, a ovde nema da me potsete svi ko u irskoj kad se igra ovako nesto. sto kazes kezual.

ovo sto kaze melkor... tesko mi je da poverujem da su ikad srbija i novi zeland stali na isti ragbi teren u isto vreme.

za drugo jeste, na univerzitetu tamo sam trenirao par puta u teretani ili na terenu gde in univerzitetski ragbi klub. oni su ti 2. divizija tamo, zavrsava dosta njih u profesionalce.
nepojmljivo jaki ljudi jebo ga. nije ni ono kao da zapnem sad bi ja jednom sto ovaj 20 puta sa onim masinama sto imaju, nego mislis neko te zajebava pa namerno zaglavio kad probas.
a jaci sam prosecno covek, nisam slabasan ko melkor.

Ajmo prozivke za mesto npr. Šabac ,Kladovo, Ruski Krstur i sl.

Ruski Krstur - Nebojša Krstić uživo u isto vreme u jutarnjem programu Happy i Pink TV.

kako se broje glasovi odnosno koji su kriterijumi to nije u uvodnom postu objasnjeno ili idemo starom kmejmunskom metodom dEfInIcIjA sA ViSe pLuSeVa jE bOlja

Obj true predlog bi lajk: da odgovorno lice prebroji iskljucivo glasove defkasa jer je na njihovom delu sajta koristen prostor i da to bude jedino merodavno. Glasovi forumdzija da se izuzmu iz glasanja jer su LEIM sami po sebi

jeli profe, jel imas ti kapaciteta za tako nesto

Organizovaću ja pravo takmičenje u ponedeljak.

Gotovo. Malo strpljenja molim dok žiri ne odnese odluku o pobednicima.

Hahahaha dobar ti je ovaj iskr

Bilo mi je apsurdno da pišem definicije za takmičenje na kome bih pobedila.
Svakako sam pobednica u tome. ❤️☕☺️

lol kmecavac lobira neke nebuloze za brojanje glasova, pa sto ne znas da pises majmune haa haa xd

al opusteno bice i to takmicenje "Kako se gaje mangulice u ravnci" pa ces da izdominirasx

Takmicenje - ukupno 10 definicija od kojih je jedna na groblju, nema sta defke odrzavaju sajt u zivotu sig sig, pljunem uusta svakome ko kaze da nije

Problem sa definicijama je sto ih defkasi slabo pisu a kad pisu bolje da ne pisu

Konfucije Zlatousti

Imam boju na cetu ali nemam cet da to i dokazem?!?! Ovo da se resi ASAP