Prijava

Hejt je davanje minusa bez čitanja.
Prijavljujete hejt samo ukoliko primetite veći nagli pad broja poena na definicijama.

Molimo autore da ne prijavljuju hejt ukoliko imaju manje od 10 definicija, jer je u tim slučajevima hejt jako teško utvrditi

Spem teme, postavljanjem pitanja i prijavljivanjem stvari koje nisu vezane za hejt iliti broj poena je najstrože zabranjen. Za svako pitanje imate određenu temu na forumu kojoj to pitanje više priliči nego ovoj.

Pa uradite proveru. Onomad kad ste brisali lajkove, svašta je moglo da se desi :)

Bila hejtovana. Svaka def. dobila po minus, znači nešto manje od 300 poena je u pitanju.

Edit: Hvala.

Ja sam bio minihejtovan. Izvesni mi je lupio 10 minusa na poslednje definicije, jer sam mu prijavio poster za brisanje. Nije strašno, al' treba da je sve pošteno, pa ako ste u prilici i ako nije preveliko cimanje vi to lepo rešite. Hvala :)

Proverite mene, mada sam se probudio jutros sa 200 i nesto poena vise. Mozda se jos nesto zavuklo... :)

nema hejta... to ti skocilo yato sto se def sa groblja pocele da racunaju u popularnost

Kelt, cisto sumnjam da je to. Neko od vas mora da mi je skinuo hejt jer ja na groblju imam ukupno oko 5 defki... I sve su sa ne tako dobrim skorom. (3 od toga su moje prve 3 defke, tako da... xD)

mozda... ne znam

Ja sam veoma hejtovan. Skinuto mi je oko 120 glasova.

Ja sam bio ishejtovan pre mesec dana.

EDIT:Zahvaljujem.

pogledajte dal sam biJo hejtovan juce nedje uvece, posle dvanes... mozda i nije otkud znam

jesam li ja nekoga hejtovao sinoć pijan možda?kada sam pijan ništa mi se ne svidja od definicija.lajkove mi skidate redovno to znam, i pogledaj mi blekče ima li koji hejt mene skoro, čudno je da nema, kasni, uvek platim da me hejtuju u pretposlednju nedelju u mesecu.:)

i ja sam bila minihejtovana.. valjda. :D

aj celt proveri, iovako nemaš šta da radiš :P

Sve čisto k'o jutarnja rosa.

znao sam, svi me vole, konačno kada su moderatori proglasili da sam kajzenov magistarski rad u botici

Ne znam da li se tripujem, ali u poslednje vreme od prvih 4-5 glasova obavezno dobijam bar jedan minus(za skoro svaku def ista priča). To ne bi bilo čudno da te iste def posle ne dobiju 20-30 pluseva za redom. Nije problem u tih par minusa, nego me zanima jel moguće da neko čeka nove def i samo udara minuse...