Prijava

Е овако, мени се зна. Колико год скор да имао, негде након 45-60 минута од постављања дефиниције попасем 2-3-4 минуса. Није увек правило, али добијем бар један. Такође и приметим да ми повремено неко уђе на профил и лупи рандом неколико минуса, ал' јебати га. Чисто из радозналости, је л' има нешто ту?

E i ja bih da mi se to provjeri, jer mi je skoro svaki poster dobio po - vise, a defke nisu sve :) ne moras nista sredjivat', samo me zanima je li bilo sta ili ne :) tenk ju :p

Franky, Einstein, to je sve normalno.
SMarko, nema ništa sumnjivo.

E sad je stvarno nesto bilo, imao sam 1399, nakon nekog vremena 1368. sad nisam lud :)

Или ме је неко лајковао, па сте брисали лајк, или ме је неко хејтовао, па нисте брисали хејт... Шта је???

Mislim da sam pao za desetak palčića nakon ovog komentara, ili sam pobrkao ? http://vukajlija.com/zabava/posteri/4760

mada ne skidamo toliki hejt, sređeno je jer nemaš mnogo definicija.

Samo da kažem da vidim da ima hejtera, jer, da li je moguće da je neko ušao na moj profil i nalepio mi minus na svaku defku! A i nemam ih puno. Znam da i nisu nešto, mogu to i bolje, ali nikome ne smetam i trudim se. Čak skoro nikome ni ne dajem minus, oduvek mi je bio san da se priključim Vukajliji. Možda me previše pogađa to, ali šta ću, žensko sam.

E, ako ja nisam hejtovan ne znam ko je :)
Nije meni do poena(zabole me uvo za njih)ali me interesuje ko je to?Jel mozes to da mi kazes?
Nemoj da se brines necu im nista :)))))))))

Piro
Pa kad mi das minus onda mi objasni sto.Ja uvek tako radim.

oduvek mi je bio san da se priključim Vukajliji

ееј малолетна опуШти се мало...;) коме је још сан да се прикључи вукајлији ;)

ИНАЧЕ ГДЈЕ СУ НЕСТАЛИ "МРЗИТЕЉИ" КОЈИ СУ МЕНЕ "МРЗИЛИ".?..уаа педери што сте се повукли...нисам навикао да имам смао оволико мало минуса....необично ми...ај нека ме неко поштенски "измрзи" илити исхејтује или какко се већ каже...

Nix 95
Nemoj stavljati napomene u defkama.
A i ne sviđaju mi se. Možda sam jedan + dao ukupno.

Ima smradova što stavljaju minuse samo zato jer u defci prozivaš nekoga ili nešto što oni podržavaju i popiješ minus samo takav, iako je defka kol'ko tol'ko ok. :)
Možda tako i treba, ali po nekoj mojoj logici pluseve i minuse daješ na osnovu kvaliteta definicije.
Al' jebaji ga, K.P.G.S. :)

opet me neko hejtovo... nema ko da vidi