Prijava

Al jbg dobili smo sa molitvom takmicenje i bilo je etno melosa koliko se secam, sad bukv pitanje dal bi bili prvi da nije marijo lezbaca kao sto jeste

Ne moze bez etno melosa, rekla je breskvica mora da bude srpsko mora da bude nebesko

Realno treba breskvica da ide bez obzira na kvalitet

Sto ga svi drkaju na ovu Evroviziju?

Rekao sam prije negde, nisam gledao Evroviziju 10+ godina, i ovo je prvi put od tad da znam za fazon 5 razlicitih ucesnika samo Beovizije i imena njihovih pjesama a nisam poslusao nijednu, jer se toliko jedu govna po internetima

људи људи, погледо сам 30с наступан оног хиалрија што има масно чело оно је катастрашно хаахахахах

Ohhhh noooo kosjerina dobila

Zorja, favorit iz sjenke...

Konstrakta new age kraftwerk varijanta

Prvosrbija - breskvica
Drugosrbija - tejadora
Trecasrbija - onaj ciganj zadnji

Drugosrbija je prije Konstrakta...
Mada respect za Konstru, ne bi da ovo bude pogrešno protumačeno.

Konstrakta true drugosrb al isfejkirala sa nastupom pa moze ova mala sa berklija nece se sramotimo napolju

Bukv vuckova ruka vcrs donosi odluku da vidimo koliko je jaka srpska duboka drzava il nas zapad opet razvalio

Al obj opet neoliberalizam moj jovure, bilo jos par komata dobrih kao ona prva crvena sa sisama sto je nastupila da je posaljes bez ikakvog blama, ona sto seta po krugu pristojan nastup, lena bekvalac isto... i zorja isto ok

Od ovih muskih jedini ovaj ciganj zadnji djene-djene u srpskom duhu da nije oco u pederaj

Jbt ovaj zekson zvuci ko neki arijevski pevac vs new age trending

Esam reko da je ciganj najbolji muski izvodjac

Smece ciganja je trebalo poslati jebo ovo kmecanje

Jel realno da se ljudi, u vreme kada je dvoje klinaca ubilo dvoje male dece i zatim se roknuli, prate nekakvu pesmu evrovizije I time se bave? Manastir Ostroggrupa na fb mi stavlja na zid da glasam sms-om za nekakvu pevaljku, jebo sve, to je najbitnije. Koji kurac jebote, stanije u redusanama?