Prijava

Eto, pobedili su ljudi koje smo MI pobedili... Koji paradoks. xD

Ma Urugvaj je sila. Tako se igra fudbal.

Onaj Forlan dobro kotrlja ono čudo. :)

Svaka čast Urugvaju na borbi i zalaganju, ali ne može se protiv Pola.

јеботе, па Красић већ игра у руском првенству

I kao što sam reko pre početka šampionata: Španija!

Дође крај и овом СП! Било је лепо, на почетку и није било баш занимљиво, али касније се фудбал побољшао. Видели смо доста голова, такође и неколико прелепих. Наша репрезентација је учествовала, мада иако није прошла даље, успела је да победи веома добру Немачку и да се не обрука као прошле године. Шпаније је освојила, Холандија је такође била веома добра, Немачка је сјајно играла на СП и да је Милер играо у полуфиналу можда и не би изгубили. Уругвај је изненадио све, Италија и Француска су разочарали, а Бразил и Аргентина нису успели да оправдају улогу фаворита. Милер је право откриће првенства и мислим да ће постати сјајан играч, можда и најбољи. А сада нам је остало да саберемо утиске и да чекамо Бразил и 2014. годину. :)

Ovo ko sastav u prvom razredu :)

мени је првенство било страшно досадно. не због квалитета утакмица, већ зато што, чини ми се, из дана у дан све више и више губим интересовање за фудбал. некако, док гледам утакмицу одлутам мислима у сасвим другу димензију у којој се бавим горућим животним проблемима. и онда наиђе наравно и она. вјечита тема. СМРТ. јеботе, како се бојим смрти.

ет предражињо: хахахахахахахахахахаха!!!!!!!

мени је првенство било страшно досадно. не због квалитета утакмица, већ зато што, чини ми се, из дана у дан све више и више губим интересовање за фудбал. некако, док гледам утакмицу одлутам мислима у сасвим другу димензију у којој се бавим горућим животним проблемима. и онда наиђе наравно и она. вјечита тема. СМРТ. јеботе, како се бојим смрти.

Ovaj komentar je jebao vek :)

Zola, odlična analiza.

Човјече, колко Зола обожава фудбал :-)

Евомене, сад озбиљно размишљм о овоме.

А ко ће бити проглашен за најбољег играча?

Otvaraj, GM, al se ja ne mogu setiti svega što me je nasmejalo po tim komentarima. :)

хех, управо сам ископирао онај коментар и ставио га на статус на Фејсу :-)

Инијеста ће бити најбољи, нема ко други по неким неписаним Фифиним правилима. Ја, да се питам, то би био Форлан.

Baš mi je drago,nikad prljavija reprezentacija ne bi osvojila prvenstvo da je bila Holandija.

I ja da se pitam bio bi Forlan.

e stvarno, nikad krljačkije finale (doduše ovo mi je tek četvrto koje gledam)...