Prijava

Baš si sponzoruša! :D

Ја сам за Шпанце навијао и пре светског пар недеља (било је : "Навијам за Шпанце када испадну наши"), стално се "свађао" са ортаком аргентинцом и са једним португалцом (са њим посебно). Толико ми је драго било када су за издували и један и други, да ја то не могу да вам опишем.

Тако да... La Furia Roja -- Vamos Espana !

Самхаине, октопод или хоботница, шта ли је већ, ЈЕ УЗ МЕНЕ!!! :)
Џаба се надаш :)

Е у курац онда... ;(

To hobotnica je u finalu EP-a "glasala" za Švabe i očigledno promašila. Tako da nema baš 100% učinak. Promaši ponekad. :)

ЕБЕМ ТИ ГЛУПЕ УКУЋАНЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Цео дан чекам утакмицу, и сви знају да цео дан чекам утакмицу и 45 минута пре утакмице ја заспим!!! И пробудим се пре три минута и када сам укапирао да сам био спавао почнем да јурим даљинац и видим 91-ви минут уткамице!!! И још питам људе, што ме нису будили оца им очињега, а они : "Па нисмо знали". Шта бре нисте знали цео дан причам о текми!!!!!!!!!!!!!!!!!

ЈОј Милункаааааааааааааа!!!!

Јел бар била досадна текма??? Дај реците ми молим вас, да знам шта сам пропустио

Пеки д бој
pre 24 sati izmeni obriši

Шпаније пролази даље.

Лепо ја рекох.

Gianfranco Zola
pre 5 dana izmeni obriši

Мислим да Швабе неће успети да победе Шпанце. Неће им играти Милер, а Шпанци су бољи тим од њих.

Да се и ја мало курчим, као и Пеки. :)

Jesteo Zeko, ja sam se baš razočarao. Trula utakmica bila.

Зеко, била је тако трула да је твој сан вредео. Само погледај Пујолов гол и биће као да си гледао целу утакмицу.

Kako bi kačio onog Pedra o vešalice u svlačionici i šibo ga po tabanima da sam Del Boske.
Prava mala pičkica.

Bolji Španci bili,Švabe ipak ostavile utisak na celom sveckom.

Јок...ипак не помаже, и даље се осећам као измет неке огавне животиње...

Osvajaju Španci lagano.

Ау...сад сам се сетио да сам прочитао пре него што сам заспао за Анитића!! Па како их бре, није срамота, мајку им лоповску. ФИФА мафија, али бувкално.

Чуо сам и ја то, срамота.

Какав шамар. Не могу да верујем да су Швабе пукле. Серем се на овакво финале, мрзим и Шпанију и Холандију, нећу га ни гледати. Колико сам тура пук'о јер сам рек'о да ће Швабе да прођу... 'бем ти живот.

Зеко, утакмица је била шело, боље што ниси гледао, ја сам био пијан и опет ми је била тотално незанимљива. То све говори...

Bravo, Španci, još pre Svetskog sam negde ovde reko da su glavni kandidati. Kakvi bre Nemcei, igrali su ko pičke juče.

Мени се у једном моменту учинило да судија мало "навлачи" за Уругвај.
Ријеч је о овој текми за треће мјесто, да не буде неке забуне :-)

И да, Пол погодио опет, јебем га бенаста

Штета, баш су леп фудбал играли. Форланов гол је међу 5 најлепших на првенству, а Каванијев је вероватно најбољи контранапад, одрадили су га мајсторски. Код мене су побрали све симпатије.