Prijava

Vidiš kako znaš, pepe :)

zvazbuka...u tubi...ola

:sad se probudio, ne zna gde je:

:ko i svaki drogeras prvo da uzme dozu:

:D ex floresita.. da te ne buni u buducoj konverzaciji :D

pa sto, kako , zastooo :)

moja ljubav prema ovoj penzionerskoj igrici je neopisiva.. prosto sam morala :D

Dobrodošla u starački dom, dete drago :))

odoh da se umijem i napravim nes...:)

imas neko misljenje za veceras basket Barsa-Partizan?

znala sam da ti hoces da se igras sa mnom! :D hahahahaha

Javio, sad je bitnije PAO-Marusi... ako ih drkne PAO, nije ni bitno šta će biti u Barsi :)

jeste to predraze, nego sve vreme (ili svo vreme nikako da naucim) lomi se rezultat na PAO-Marusi, nesto cenim da ce da ih pusti PAO, tako da...

hteo da odem da bacim neke pare, prosli put kad su igrali u beogradu ukenjao me x...

Ne znam, nešto mi teško da poverujem da Partizan može da dobije Barsu tamo... tako da mislim da im je PAO jedina nada :)

ta nada je po meni uzaludna, a barsa ima da ih navuce na.... da mne budem prost, nego neki x poluvreme, dvojka poluvreme, tako neka glupost, velike kvote pa na 500 kinti samo da se smejem..:))

Slabo ti, javio, ja sa kladžom stojim, tako da ne znam šta bih ti rekao... naročito se nikad nisam kladio na basket :)

ma nema veze, pricamo onako, ne vredi mi sa druge strane ni da idem, kad me zena isprati u kladionicu mogu da se obrisem sa listicem...:)

Hahahahaha, nek' uzme jedno bokalče vode da prospe za tobom :)

ma najbolje prodjem kad odem a pojma nema da sam tamo. u subotu otiso iz stana kaze jel u kladzu?
procedim nesto-ahhmda
pa dobro-kaze

Cekao udineze za 21 hiljdu, atalanta imala i crveni i o-o do kraja.

da je samo cutala ugurali bi im bar jedan :))

Hahahaahah, tako ti je to, javio... dok žena ne ućuti, čovek ne može da ugura :)))
Dobi ih PAO :)))

video, nisam bio u pravu...:)

dobar je zeljko obradovic, odoh da probam da smislim nesto pametno :))

Док ти размишљаш, ја ћу мало да се башкарим последњи :)