Prijava

Ajmo surovi dok smo mladi! Cekam vec sat vremena.

:*

obrisana je zato što i taj mali, a i ekrem jevriić kao pojave nisu dobrodošle na ovom sajtu više nego što je potrebno, a to je što je manje moguće :)

taj mali, a i ekrem jevriić kao pojave nisu dobrodošle na ovom sajtu

Амин на то Сурови, само бришите.

Извините због спема, морао сам.

Zašto obrisaste poster "Fountain of Healing"?

Cekaj bre moderatori. Kakav poster ovde sme a kakav ne sme? Brisete mi sta god da stavim. Frka vam palme, frka vam djuleta, frka vam poceste. Jel ima nekog od koga vam nije frka?

Jesi pročitao pravila o posterima? Ako nisi , uradi to.

Kada budeš imao svoj sajt i snosio krivičnu i materijalnu odgovornost za njega, ti okači ceo parlament sa sve Đuletom i Palmom.

Jbg, šta da ti kažem, pravila.

Jel može neko od moderatora da mi vrati jednu definiciju,sa groblja,ja sam je obrisao još pre nekih mesec dana,a nisam nju hteo da obrišem,tek sam sad shvatio da sam pogrešio.Tinejdžerska finansijska injekcija.Mada ako ne može nema veze,izvinjavam se što smaram.

http://vukajlija.com/gotovo-je-vise-me-ne-voli/194549

Klasicna one-line forica, ne vidim zasto je obrisano. Lepo je sroceno, nema neke specijalne vulgarnosti... Svakako kvalitetnije od Zenske butine - Predvorje hrama.

e bas me zanima kome je ne kvalitetna def naj lepsi osecaj? i da ubuduce pustite def da malo odstoji a ako se ljudi budu zalili brisem je sam tako da i vi nematn posla poz i cekam odgovor znaci ne zasto nego ko?! i da po mogucnosti uslisite ne molbu nego savet...

Много је неписмена. Не бих је обрисао да је макар мало писменија. Али оно је претеривање. Немам ништа против тебе, али, мајку му, доведи оно што пишеш у ред.

ne kvalitetna def naj lepsi osecaj

:))

dzimi strogom pravopisu nisam posvecivao toliko paznje a kuckam preko fona jbga)

izvadicu je iz groblja pa prepraviti na desku da mi nepropadne def iz sopstvenog iskustva tako ako je neko u 73ci kod b70 zna o cemu pricam xaxa

moraš posvetiti barem malo pažnje.

dzimi strogom pravopisu nisam posvecivao toliko paznje a kuckam preko fona jbga)

Да је строги правопис, океј би било, него је онај елементарни. :)

e dzimi uzmi htc i zajebi se))

Samo sam 'teo da izrazim zaljenje za svojom pokojnom definicijom http://vukajlija.com/najomrazeniji-sms/203317, mogla je biti najkraca definicija, i to jos sa primerom. 4 karaktera ukupno. Slava joj, nekvalitetnoj! Amin!

vukajlija.com/ejpril-o-nil/204590#comment_547686

100 ljudi lajkuje nekvalitetne stvari. Zasto je izbrisana? Nije mi do popularnosti ali zelim objasnjenje.

Imam pitanje, nema oko 13 postera sto sam pravio, Izbrisani su.

Posteri su svi o Milisavu, nisu izbrisani u roku od 24sata od postavljanja, nego su izbrisane juce, a posteri su pravljeni vise od par nedelja.

Jel moze neku informaciu o zbrisanim posterima?