Prijava

Mislim evo ja nemam pojma stvarno a da ne bude da spamujem temu ovo je ozbiljno nagadjanje..
Zato što su ga verovatno pravili Rusi?
Pa sad tu nešto rusko elektronsko ima sigurno veze mislim Rusi i te zajebancije oni to onako baš odrade za sve pare.Ili neki drugi komunisti radnici inženjeri nema veze.

Mmmmm... ne.
Evo, posto je proslo 24 sata, dobijate kviska.
Ima veze sa nadogradjivanjem harmonika, (ne 'armunika, nego harmonika, jedan harmonik, dva harmonika, taj rad).

Moje mišljenje je da je onda zvuk čistiji,a kod digitalnih po neki zvuk se izgubi.

Ajde daj još neki hint ili drugo pitanje.

Kvisko II:
Ima veze sa oblikom talasa koji se proizvodi nadogradjivanjem parnih, odnosno neparnih harmonika.

Ajde leba ti daj drugo pitanje,ovo niko nema pojma:)

Ae da se ne mucite... ;)
DakleM, evo o cemu se radi: analogna pojacala proizvode neparne nadogradjujuce harmonike, dok digitalna proizvode, jel'te, parne. E sad, nadogradjivanjem neparnih harmonika, dobija se fina sinusna linija zvucnog talasa, koja ljudskom uhu zvuci toplo i prijatno, a nadogradjivanjem neparnih se dobija pravougaona, kvadratasta linija, koja zvuci ostro, metalno i "grebe" usi. A harmonici se nadogradjuju pojacavanjem amplitude, t.j. jacine zvuka.

Mis'im, kako ovo niste znali... :)))

Necu vise ja da postavljam pitanja, dosadno je... :P

Чеву, 80 посто звука је ионако у прстима. :) Знам људе који су на најгорим кршевима звучали боље од неких на најбољим лампашима.

@branilac: slicno, samo sto bi donji graf bio jedan kvadrat po polu-fazi, umesto ove visepravougaone linije.

@Dzimi: ma 100% zvuka je u prstima, to stoji, ovo se odnosi na poredjenje istog zvuka kroz dve razlicite vrste pojacala i karakteristika zvuka koji se dobija njihovim pojacavanjem.
Cuo sam tebe kako sviras onaj krs od kramera, pa bolje zvucis nego sto cu ja ikada da zvucim na komsijinom PRS-u :P:P:P

А вараш се. Немам ја у прстима ништа, него ко год да довати тај крш, одма засвира кано велемајстор. :P

Ja imam neko pojačalo na liniji.Nema nikakvih efekata i distorzije, samo je ljucki jako.Za kućnu svirku je dobro. :D

Evo jedno lako pitanje:
Koji je novozelandski hip-hoper nedavno odlikovan viteškom titulom?

Tocno :)
Niknejm postavlja.

Ovo je lako:

Koja čuvena rok grupa je imala duet sa jednom repom grupom, sredinom osmadesetih?

Aerosmith, bem li ga...

Jašta, sad jopet ti.

Koji je najprodavaniji album svih vremena?

Jebem li ga,valjda neki od Majkla Džeksona...