Prijava

Zdravo ja sam Dragan Nikolić i ja sam alkoholičar

Đe ćeš Bibi? :)

Ja sam.
Hvala na paznji.

Ok. S obzirom da nemam još uvek net kod kuće i da na Vuki provodim vreme sa posla, a danas mi je zadnji radni dan, pošto sam dao otkaz, želeo bih da se pozdravim sa vama. :)
Nisam hteo da otvaram novu temu, pa evo ovde. :)
Došao sam na Vuku 31. decembra 2008. godine, i kao da mi je Sunce zasijalo. Ispunilo mi je mnoge sate neizmernom zabavom i smehom, dane koji su prethodno bili ispunjeni samo dosadom, na i više nego nezanimljivom poslu.
Upoznao sam mnogo zanimljivih ljudi, sa nekim sam postao i prijatelj tamo "napolju", van prostranstva sajber prostora, i Vukajlije. :)
Ne lažem kada kažem da ćete mi samo vi nedostajati od celokupnog posla, i da bih sto posto poludeo da nisam vas imao. :)
Hteo bih da zahvalim svim autorima, moderatorima, Kaziju... svima koji čine ovaj sajt time što jeste.
Dakle nije "zbogom", već "doviđenja". Vratiću se kada budem mogao, da tada mi svi ostajte dobro i čuvajte mi Vuku! :D
Voli vas Piro! CMOK! :D

Eh... još jedan odlazak. :(

Budi pozdravljen, Piro. Dođi nam opet uskoro. :)

E bzvz. Hajd', zdravo Piro... :-*

Ja necu nista da ti kazem :P

и бре пиро.
Ајд да се кладимо да ћемо за пар недеља да те видимо преко адсл-а :)

Ајд, па пожури с тим интернетом. :)

piro nema fiksni telefon gajbi. viđaćemo ga kad bude kod nekih drugara gajbi na netu i tako to :D

ma uzece telenor internet ili neki vajerles, garantujem. za par nedelja piro opet tu :)

Glavni razlog zbog kog sam se registrovao na Vukajliju je zbog smejanja :D

Piro se pozdravi ka' pravi nolajfer. Kad bi svi ljudi koji na posa' provode vrijeme na sajtove za zabavu ka' on dali otkaze, kako bi nas onda krenulo. Zajebavam se, Piro, dasvidanja.

n.ch. kikinda 18 godina..uchenik,bivshi sportista...jedan od pacijenata pametan je al je jako lenj..najblazhi pokushaj profesora da vam kazhe da vam je dete beznadezhan sluchaj..

Ja sam Registrovana a registrovala sam se pre par minuta. Svaki podatak više bio bi suvišan.

Zovem se Andrija, prezivam Babovic... slusam sve osim metalike, volim Cecu, idol mi je Seka i smatram da su Motorhead najveci carevi na svetu! Mrzim licimure, pedere, menadzere i budale. Imam fejsbuk, myspace i volim da se dopisujem sa istomisljenicima. San mi je da jednog dana postanem suvlasnik vukajlije i od toga zaradjujem milione...
Eto toliko o tome.

Ah da dodam - san mi je da sviram u grupi Saxon, ili makar sa Blackfoot-om.

Ja sam Dusica Dinic, volim sve sto vole mladi... Imam 18 godina i umesto da spremam prijemni koji mi je za 4 dana ja se majem po vukajliji. Iz Nisa sam, zivim tu 18 godina ali se oktobra selim u KG sto sam jos negde napisala i takO. Kome treba jos informacija nek pita.