Prijava

Kriss se u poslednje vreme previše druži sa Neobaveštenim, pa to ima svoje posledice. :)

imam jedno pitanje:ko me je i zasto proglasio za hejtera?

Pa moderator neki.
Postoji tema "zamerke na moderaciju", tu im se obrati i objasniće ti koga si hejtovao, i zašto to nisi smeo raditi. :)
Cccccc.....Tako mlad, a već hejter.

Da. Čuvaj se Pira sada, Pajo. On mrzi hejtere. :)

MRRRRRRRRRRRRRZIM!!

Ali, ne razumem zasto.Nikog nisam pljuvao, vredjao, ismevao itd.

hejter je onaj koji podeli nekom autoru minusa k'o pleve, kad ga neko iznervira ili šta ja znam...
Žali se ako misliš da nisi kriv...imaš temu "zamerke na moderaciju".

poslao sam cuturi pvt sa dokazom.

mislim da se ovdje malo skrenulo sa teme...
Anws, ja ću da vratim temu na noge, zovem se Jelisaveta, čitam definicije na vuki odavno(nekih godinu dana), tek skoro odlučih da se registrujem. '94 sam godište, idem u srednju školu Tehnoart u Bgu, imam psa Dolores i volim da koristim ijekavicu iz zajebancije iako sam iz Beograda. =)
I mislim da sam za kratko vreme uspela da smorim svakoga na ovom sajtu. =P

Ja sam... Uglavnom bezopasna.

Cao ja sam Tijana "94 zovu me Tixy..

čiji je sad pa ovo dupli nalog? nisam paranoična.. samo pitam :P

A možda i nije dupli nalog. :)

90% ovih koji odmah dođu na ovu temu - jesu dupli nalozi. Ili sam i ja paranoična :)

Nisi paranoična,tako je.

Zoidberg nisi ti nikog smorila nego si jednostavno jako slatka!Ne slusaj ti njih sta pricaju!

Da se predstavim i ja konacno:
Ime:Radmila
Prezime:Stolic
Pol:podrazumeva se
Prebivaliste:Beograd
Datum rodjenja:09.09.1992.

E ,mifo ,da znas da rodjeni devetog veoma dugo zive...'Oces primer?:)...Zivadin Milosavljevic...(moj deda)09.01.1912...Zivi covek...:))

Ja dede kralja :D

Ime:Dejan
Prezime:Samardzija
Nadimak:Sami (po imenu valjda il je po onom majmunu iz Bg,nisam siguran),Siptar (valjda im licim na Siptara),Golub (ne volim te glupe ptice,idu mi na kurac,pa ih imam obicaj gadjat svim i svacim)
Sex:Nisam imo jos
Godina:17
Grad:Srpsko/Istocno Sarajevo