Prijava

pogledao true romance, ne znam čemu toliko oduševljenje na ovoj temi, ispodprosečan film sa par upečatljivih polukič elemenata

zajebavam se, jebe film jako, hvala santjago

do kraja filma nisam uspeo da obradim koju ulogu glumi gari oldman dok nisam pročitao u odjavnoj špici, moram priznati da sam zinuo malko, spojler uklonjen

i scena sa sicilijancima ide u top5 scena kod mene

- Šta je bilo?
- Rekao je da su Italijanke jebali crnci i gazda ga je ubio.

Umetnost jednostavnosti.

Cek, jel to onaj film kad lik zavezan za stolicu objasnjava kako su zabari u stvari plavooki sve dok nije provalilo neko crnacko pleme i jebalo im zene?

do kraja filma nisam uspeo da obradim koju ulogu glumi gari oldman dok nisam pročitao u odjavnoj špici, moram priznati da sam zinuo malko, riff raff pokupio stajling od filmske uloge garija oldmana, to nisam očekivao

Možda je još jača uloga Samuel L. Jacksona. Oplakao sam, tek sam na drugo gledanje izvalio kad se pojavljuje :D

Je l iko gledo Bande Njujorka?

ко је гледао банде њујорка ја сам

Ko je gledao ja sam

I ja tek posle filma provalio da je doktor oldman, jedini takav slucaj da sma tek posle filma provalio glumca jeste tom,kruz u tropic thunder

Hahahaha e jebem te

добар филм, само предуго траје колико се сећам, да л' три сата...

али динамичан, коректно осмишљена прича, ддл развали сваку улогу, ваља погледати.

Meni je True romance uvek bio asocijacija za Jesen u Njujorku ili Odbeglu mladu jebenu, pa sam ga zato izbegavao. Ali pošto se svidja gospodinu Radjardu odlučio sam da ga stavim na skidanje. O/

El cuerpo dobar film POLUSPOJLER neocekivan kraj skroz, mada i da se zavrsio kako smo svi mislili da ce zavrsiti bilo bi dobro, mozda nisu morali da ga lome

El cuerpo su prebudžili nekako

http://www.imdb.com/title/tt0486655/ - preloš, otkud 7,7, ne znam

http://www.imdb.com/title/tt1172049/ zanimljiv film samo sto je cela radnja bez poente.i u ovom filmu pederi su predstavljeni kao osobe neverovatnih umnih sposobnosti.ima neki klinac gej koji je uzasno pametan i prilicno kul.

neki klinac gej koji je uzasno pametan i prilicno kul.

Ovo je tako pogrešno. Fali ona tvoja fotka ispod citata.