Prijava

U onom gde nema mačaka XD

kakvu muziku voliš, mogu nešto da ti preporučim da preslušaš na zvučnicima od mobilnog

Silence
Težak film, vizuelno savršen. Tri sata preispitivanja vere, moralnih dilema i patnje. Totalno drugačiji film u odnosu na sve što je Skorseze radio u poslednjih 20 godina. Mračan i težak. Definitivno vredi pogledati. Doduše, spor je, tako da to neke može da odbije, brži razvoj ima od Revenanta, ali će mnogima i dalje verovatno biti spor.

Popusite kurac glavni. Hristos se rodi gospodine nisam vama rekao, sa kim prica ovaj

Only lovers left alive odgledah malopre, i ne mogu da procenim da li je osrednji film ili odlican, izuzetno je spor i nema neki zaplet, muzika je vrhunska, a svakako je unikatan na temu vampira

nikolase ocemo da slusamo doris dragovic u cavtatu i jedemo ribu i susam

vazi brate, samo izbaci doris slusacemo neke dalmatinske klape

Ovaj opis je prilicno solidan za only lovers left alajv samo ga jos mali vise hejtujem jer mi dzarmus ide na kurac sa timboreociglednim referencama
Da adam i eva only lovers kapiramo dzime legendo
Inace odlican reziser al nekad me trigeruje snazno

Moonlight upade u konkurenciju za Oskara samo zbog gej lobija ua gej lobi

Nadam se da će sestra Taraji P. Henson uskoro da ubode još jednu nominaciju, bila je blizu sad

Hacksaw ridge kao neka produžena epizoda band of brothers ili pacifika.

Pogledao sam skoro sve kandidate za Oskar, La La Land jebe ubedljivo u prvom krugu bez ikakve konkurencije. Kvota da uzima 1,01