Prijava

Gledaj Johna Wicka, spremaj se za drugi dio.

Sranje je John Wick. Milion filmova na onu foru. Ubiju mu ženu/ljubimca i on poludi i sve pobije.
Dajte mi 7 John Wickova i pokoriću svijet.

Skinuh The Mothman Prophecies. Bio mi na torentu, pojma nemam kad ga stavih.
Jel gledao to neko odavde, pa stavih da se skida? Valja li?

dobar je ima neku misticnu atomosferu, nije bas vrhunski film ali mora da se uzme u obzir kad je sniman

Ovo sto laze Labo. Jeste Makaronac, ali ima Joh Wick nesto, ne mogu da objasnim, neka bude da mi je guilty pleasure.

Mothman vrlo dobar.

Hacksaw Ridge filmcina

Mora se uzeti u obzir da ponestaje materijala. Recimo poslednji talas filmova rađenih po "istinitim" događajima. Kao recimo Hidden Figures, tipa neke crnkinje lansirale rakete, ili ona najbolji stručnjak za IBM svemirski kompjuter, bolja i od onih koji su taj kompjuter izmislili. Ili Silence gde kao pričaju o širenju hrišćanstva u Japanu, a ustvari neki papa poslao dva tri monaha koji odu tamo i prcaju Japanke, ako su uopšte otišli.

Poput muzike, broj kombinacija 8 nota nije bezgraničan, tako i ideje za filmove jesu sve tanje i sa sve manje materijala za celovečernju priču.

Hell or High Water dobar baš, dobro razrađena priča, mnogo bolje nego u nekim filmovima koji traju 2+ sahata

a John Wick realno ima to nešto... nije prosta akcija, mada, da je neko drugi glavna uloga pitanje je kakav bi bio utisak

Usro ih onaj strajk scenarista onomad. U istom su sranju kao i 50-ih kada su jurili komuniste, pa razjebali top scenariste. Snimali slicna govna samo su tada bili vesterni i romanticne baljezgarije, nisu bili superheroji i rat u Iraku.

Je l' samo meni Hacksaw ridge pateticno govno? Koliko neoriginalan i dosadan film bokte

Šta da gledam na Festu? Izgleda mi zanimljivo onaj ruski (M)učenik, a ovo mi sve nešto odbojno... Unapred znam samo da neću da gledam naše ili američko, naše zato što će biti u bioskopima i posle (a postoji i dobra šansa da je sranje), a američko jer nisam video ništa dobro.

Rusko valja
Američko gowno
Hm
XDDDDD

Mothman dobar
Hell or High Water strašno dosadan film, u usta im se serem

Dajte neku trilercinu

Potvrđujem, Makarone, sjajan.

Nisam, poslednje što sam gledao od korejskih filmova je Castaway on the moon i svideo mi se, iako nekad umeju da me iznerviraju facijalne ekspresije malih kosookih čudaka. Hvala prijatelju Makaronac

Odličan film s linka od Tristana Avetinje

Od tih korejskih trilera mother je odličan.