Prijava

Ajmo RIP svi poznati i ko jebe silne ljude koji izgubiše život na bilo koji način! Ako su poznati oplakivaćemo ih ako nisu nisu vredni pominjanja!

Ne znam više ni zašto gledam ovo kad nit sam gledmo La-La Land ni Zootropolis ni Suicide Squad ni ovu Moanu....

pa kako montiraju ovaj in memoriam klip, oladiše me sa Donaldom Saterlendom, saraniše živa čoveka

Ček, nisam komplet klip pratio, jesu ozbiljno metali Saterlenda? hahahahahahahahhaah

jbg, kratka scena od 3 kadra, od toga su Džejn Fonda i Donald u dva, a za džejnku znam da je živa.

Akademiju ugasiti, abort.

Da l je realno sta uradise i jebem ti crncuge u picku

Pa tačno je trebalo denzelu još da daju (a on je i najviše zaslužio od svih crnaca) i da upotpune događaj.

Jedino gde su bili upravu je što je Vajola Dejvis uzela za sporednu žensku. Realno, je bila bez konkurencije. Najžalije mi je brata Majkla Šenona i on je bio ubedljivo najbolji u svojoj kategoriji i da izgubi od jebenog napumpanog crnje mudžosa.

A ovde mi svi rekoše da nikako ne gledam Munlajt. I kako sada na poslu da se kurčim kako sam već gledao film o kojem svi jutros pričaju da će tek da ga gledaju?!?

Nego, dajte neke preporuke filmova o pljacma banki, sa taocima po mogućnosti ali ne onaj sa al pacinom iz 75, taj sam gledao.

Inside Man - moj omiljeni sa pljačkama banaka, imaš i taoce

The Bank Job

Quick Change

Munlajt je pederaski gej film crnci se jebu u dupe i drkaju
Kome se svidja taj je peder i drka drugima

Nego, dajte neke preporuke filmova o pljacma banki, sa taocima po mogućnosti ali ne onaj sa al pacinom iz 75, taj sam gledao.

Ako nisi, pogledaj obavezno "Hell and high water", uklapa se delimično. Ja bih rekao najbolji film godine, ali se crnci pitaju ovih dana. EDIT: Crnci-pederi.

Nije tema za serije, ali mora ovde. Pogledaj The Kill Point. Jedna sezona, osam epizoda, mislim da baš ovako nešto tražiš.

Hvala Agilni, gledao sam hell... i ok je. I slazem se da je zasluzio oskara. Sad cu staviti na skidanje tu seriju.
@mrav gledao sam to sve.

Је л' гледо неко The Salesman, добитника за најбољи филм на неамјеричком језику? Занима ме да ли је добар или је добио оскара само да би се ето опет створила нека прилика да се елита наруга Трампу, пошто режисер и екипа нису могли да покупе награду, јер је Трамп забранио Иранцима улазак у Америку лоло.

bar je Džimi Kimel pokidao i monolog, i ono sa Metom Dejmonom haha kad ga presekla muzika a Kimel diriguje

Ova dodela oskara je još jednom pokazala da su jedine ispravne grupacije društva pravoslavci i beli protestanti. Sve ostalo treba jebati žaračem