Prijava

Jesmo li pobijedili?

Ne znam kapiraju li ovi idioti kakav kontraefekat stvaraju sa ovim usiljenim forsiranjem antirasizma i slicnih stvari.

Amerika AFRIKOM uskoro zvaće se !!!

Zašto jebeno ovaj prevodi?!
Pozdravite ih svojim lepljivim prstima O.o

Ne mogu naći HRT, oni rade najjače prenose.

Trampe, sjebo si Oskara!

Dosta više o ljudskim pravima!

zgadili su mi zivot, smeo bih da se zakunem da sam mnogo manje mrzeo pre ove dodele, idem da spavam jer ne mogu ovo vise da podnesem jebeno proseravanje Trampe dugme imas

Prošle godine je bilo šizenje oko toga što nema crnaca i sad rešili da nadoknade. Nemam ništa protiv, ali te neformalne jebene kvote!!!

Nije više ni samo do crnaca, evo krenulo cmizdrenje i oko muslimana, je l su hispanci (meksikanci) prošli ili i njih da čekamo da krenu da oplakuju?

Bernal krenuo baš, sad su i hispanosi na tapetu.

Šta je bre ovo sad koj kurac?

Sve se nadam da ce se mel gibson opet odvaliti i otvoriti dusu ko sa zidovima onomad mamu im jebem poganu tacno covek da pozeli da se ponovi istorija prvo majmune u lance pa da se rusi zid placa
P.s. svi smo mi ljudi svuda ima dobrih ljudi politicari nas zavadise

Kakva je ono mečka napala Hali Beri

Oh evo sada će da čitaju "zlobne tvitove" jedva čekam da gledam kako su amerikanci amerikancima (glumcima i ostalima) pisali kako su glupi, ružni, jadni, debeli itditd

https://m.youtube.com/watch?v=wLgzuFvT2v8
Samo imam ovo kao komentar na propagandu. Svi se vređaju, pljuju a nigde netrpeljivosti i one zajebana reč...

Ubio me ovaj naš prevodilac/prezenter/štagod kad je krenuo da poluprevodi ove tvitove, pa krene treći tvit, a on još uvek pokušava da prevede prvi, pa ga onda zbrza, pa zbrza i drugi da bi dogurao do trećeg, a ono već peti čitaju hahahahahaha

Ja lepo kažem da je trebalo Bambula da prevodi.