Prijava

Pa reko si da ti se ne sviđa, postoje tri opcije onda:
1) Film nije baš za tvoj ukus
2) Film je mnogo glup, kao i svi kojima se sviđa
3) Ti si glup, a film je ekstra

То ти кажем Данкане, неможе мене нико убиједити да филм ваља ако он мени лично не ваља. Или ако му нађем само замјерке као у овом случају

Слажем се са обојицом.

Каунте нисам рекао да ми се не свиђа јер га нисам погледао до краја, само сам указао на очигледне нелогичности. Те ставке које ти набрајаш су ниђе везе, генерализација она тешка. Чуј постоје три опције то то и то. Маајко моја...

Аутобусе, филм јебе. Једино си ти, да кажем, знаш...

Глуп. Гледам само Рамба бре. И Шварценегера.

ПА ЈЕБОТЕ КО ДА САМ ВАМ МАЈКУ ОПСОВАО ШТО САМ РЕКАО ДА МИ РАДЊА, ТАЧНИЈЕ ЗАПЛЕТ, НЕМА ЛОГИКЕ. ПА КАКО САМ СМИО САМО ДА ИЈЕДНУ КРИТИКУ УПУТИМ, ТАЈ ФИЛМ ИМА ОЦЈЕНУ 8,5 ТО ЈЕ СВЕТИЊА. ПУ БАНДО ЈЕДНА КОНФОРМИСТИЧКА ИДИТЕ ДРКАЈТЕ НА ШОШЕНКА.

и одо коначно да наставим да гледам филм.

Дркам на Еву Грин, Шевченко има онај подбрадак, изгледа ко ландрашче, а то ми дегутантно.

Šošenko, zvuči ko Bjelorus neki :D

Одгледао сам до краја, добар је филм нема шта, добра поука, добар крај. Ипак остајем при тврдњи да је заплет ала телевиса пресента и да је могао бити много паметније и реалније урађен а да се добије исти резултат.

SPOJLER
upravo se vratih sa projekcije interstellara. film je animaciono vrhunski odradjen, tu nema spora. shto se tiche radnje, film je trebao da se zavrshi petnest do dvadeset minuta ranije, kod mekonahijeve zaglavljenosti u polichastoj crnoj rupi looool. znachi, suvishno je bilo sve nakon toga. na ovo moram dodati da je ovom mom mishljenju mozhda doprinelo da sam se nalipachio aqua viva rechargera i da mi se pishalo josh od one vodene planete sa grandioznim talasima. da.

OZNAČAVAJTE SPOJLERE AMAN VIŠE

I ja se vratih sa Interstellara. Odlican. Sto neke rece, muzika vrhunska. Jesu malo oduzili i malo je previse si-fi za mene, ali bas dobar film.

Inace, preporucio mi ortak ovo..

http://www.imdb.com/title/tt1937149/

Sad uzo gledam pred spavanje, kao komedija,mada mi se prvi deo filma sinoc nije cinio nista spec..
http://www.imdb.com/title/tt1086772/?ref_=nv_sr_1

Da li da gledam Eyes Wide Shut? Valja li?

Da li da gledam Eyes Wide Shut? Valja li?

gledaj dobar je

Da li da gledam Eyes Wide Shut? Valja li?

gledaj dobar je

Obavezno Ajz vajd šat

evo i četvrto da, nema dileme

Guardians of the Galaxy izašo na yify, onako dobar film da se gledati, nije nešto specijalno ali u moru govana koja svakodnevno izlazi ovo je pravo osvježenje.

Sad sam pogledao trailer, koja ludnica u najavi