Prijava

Odgledao Gunise, prvi put posle x godina. Dobar dečiji film, mada mi je u klinačkom sećanju ostao kao bolji.

Podsetio me na još jedan omiljeni iz tog doba: The monster squad.

A tek sam sad, drtina matora, odgledao komplet E.T. (!)
Jedan veoma topao film. Spilberg, institucija.

TO DO LIST:
odgledati waking life navaren ko majmun

ja odgledao i nisam nista povato, 2 razgovora sam sve do kraja procitao

Navaren čovek bolje kapira

mrs jebala me komsinica

Наканио се напокон да одгледам Фронтеру. Одлична идеја, лоша реализација. Вреди погледати у тренуцима дВоколице, ако ни због чега другог оно због Еда Хариса и Еве Лонгорије, која је лепа чак и кад глуми дроњаву мексичку сирому. ИМДБ оцена 6,5. Субјективно, не би погрешили ни да су дали целу оцену мање.

Odgledao u cugu "Source Code" i "Boy Wonder" (na neciju preporuku odavde) oba su dosta dobra. Cudi me kako nisam ranije naleteo na Source volim takvu tematiku. Doduse, ukrali im ovi iz "Edge of Tomorrow" foru.
Boy Wonder u sredini negde mozda malcice "smorio" tj. kao da ima neku rupu gde gledalac gubi paznju koju je posvetio filmu do tad, ali povrati se pred sam kraj. Preporuke za oba filma.

Delicatessen sam odgledao upravo. Ok je film ali nesto mu fali...

meni se svideo baš. smešan je, lud, psihodeličan, sve u svemu kul. do jaja je scena gde debeli mesar priča nešto o zlu i zlim ljudima. ne sećam se šta al znam da bilo je mudro lol.

RIP DEBELI TROGLODIT

Je l' gledao neko 50 sranja sive?

Evo, ja nisam i neću. Samo zato jer je film izvikan, kao i knjiga. A izvikano, forsirano i servirano na silu ne podnosim organski. Dakle, fuj.

Dajte neku kvalitetnu komediju.

Dajte neku kvalitetnu komediju.

jedan od najglupljih, sto se tice kvalitetne komedije ne postoji, sta volim uvek da pogledam jeste in bruges, superbad, ima li pilota u avionu naravno, monti pajton filmovi i to je u sustini to, manite se komedije bar sto se filmova tice, bolje gledate seriju tipa the office

Монти Пајтон енд Хоули грејл.
Ако си прави вукајлијаш, филм ће ти се свидети. Зашто? Не знам, једноставно је то неки такав стил. Филм је стар 40 година, а мислим да је један од најбољих остварења на том пољу икада. Ни једна комедија тог типа не може да му парира.
Одгледати обавезно

meni ide brajanovo pa meaning of life pa tek houli grejl, mnogima je bas obrnuto

pu pu daleko bilo pravi vukajlijas