Prijava

više volim brajana jer je razummljiviji. a holi je baš baš nadrealan, pa se može reći da ostavlja jači utisak.
mining mi je definitvno najslabiji, nema šta.

Волео бих да гледам филм у којем је неко био довољно малоуман и курчевит да се у исто време замери Лијаму Нисону из "Отете", Сталонеу из "Ухвати Картера", Дензелу Вашингтону из "Човека у ватри" и, ево, Кијануу из "Џона Вика" којег одгледах малопре.

Што рече неко, истриповао сам се да ће и мене да убије лоло

The Drop. Baš mi se dopao.

Прилично реалан, свако би поступио исто као Кијану да му јебени Теон Грејџој рокне малог слатког кера.

izijem flips, nema poentu, nema kul replika, nema dobrih fora, ima preludi kijanje ima rusi, ima kako preludi kijanje ubija ruse i toeto.
znači do jaja je lolo

a drop je uz gone girl meni najbolji ove godine

Ја сам поштено извриштао када упуца попа у колено

to mi je najjača scena brate :D

a jebeni teon ,zašto mora biti smrdljivko u svakom filmu il seriji.

najveća mana, ponavljam, glavnog baju ne glumi rade šerbedžija.

ako je drop bude proglasen za top 5 najboljih filmova ove godine ja pojedem ovu moju tastaturu punu smeca. izvikan preko svake granice, da nema dva toliko gotivna i harizmaticna glumca 90% ljudi bi reko da je najvece smece

ko zna kakav bi bio fajt klab bez breda i nortona. oni su deo filma, doprinose atmosferi, ledžit spika

Pa da, ne vidim u čemu je problem. Da nije tako svi bi mogli da budu glumci.

shawshank izvikan zbog morgana frimenja

Mislim da je Morgan isplivao u Shawahanku, tako da do tada nije bio tolika zvezda da bi se zbog njega reklamirao film.

Before the rain iliti pre kise iz 1994 , odlican

Odgledao sam Imitation Game, onako ok je, al ništa spektakularno. Jako me je iznerviralo na kraju potenciranje kako je Tjuring izvršio samoubistvo zbog hemijske kastracije zbog pederluka. Ne što imam nešto protiv pederluka, nego što me nervira što se forsiraju ti lobistički fazoni u filmovima, i onda to i Selma pokupe nominacije za oskara ispred Gone girl, što veze s životom po meni nema

ko zna kakav bi bio fajt klab bez breda i nortona. oni su deo filma, doprinose atmosferi, ledžit spika

Ako poredis pricu u fajt klabu i dropu, i uopste kvalitet filma onda cu samo da se povucem iz dalje diskusije. U Dropu u samo jednoj sceni ima vise klisea nego u celom fajt klabu. Moje misljenje

Taj neki fazon Drive bi bio vrh da umesto onog tunjavog Goslinga glumi mladji De Niro. Jeste, da.

Ako je tako sad mi lakše.