Prijava

Kako čiji je pa njegov XD

Boh, ne znam šta da mislim, juče kritikuješ, a danas xD

Da okačim i ja svoje dve lepojke. Leva je s početka karijere, desna ručno pravili matori i ja: https://s4.postimg.org/yvulj5xst/IMG_2223.jpg

Pazle, čiji je bas, Fender, Ibanez, Peavey, Gibson?

Svi odma u fazonu "UUUUUUUUUUUUUU FENDER!" ali onda vide da je jebeni SX i misle šta je ovo koji kurac?
kad čuju kako zvuči sasvim solidno tripuju da je custom neki a zapravo baš jeftina varijanta oko 200-250€ ih imaš. Ono, nijesam sad neki basista ali što sam slušao zvuk nekih basova od 400-500€ tuče ih većinu baš.
Jedini problem mu je pastika kod glave koja drži žice što je malo baš vlo malo nkrnjena kod A žice i onda kad ideš na otvorenu zna malo da zajebava da se čuje zujući zvuk ali ako baš baš oćeš t oda ti zvuči čisto moš i na E žicu peti prag i boli te kurac

Sve u svemu mislim da za nekoga ko počinje bas nema bolji izbor. Plus imam pojačalo od 25 W fenderovo

Haha krompir, ljuti Megadeath na ovoj lijevoj đitri

Boh, okači i svoju gitaru :D

znate li gde imaju jednosmerna napajanja da se uzmu dobra, u mitrosu su skupa a uzeo sam tamo u nekoj prodavnici kabal je tanji od maestrovog kurca

Fun fact:

https://mbtimetraveler.files.wordpress.com/2012/10/ak_47_guitar_nwpvz.jpg

Ima onaj lik što pravi džitre od kalaša i ponekad ih poklanja ovako nekim poznatim likovima. Jedan od njih je bio Nelson Mendela

Puca li ovo da naručim za oca mi i strica?

Sve u svemu mislim da za nekoga ko počinje bas nema bolji izbor

ja ću u sledećih desetak dana pazariti neki budžetski bas, što znači da sam išao po radnjama i isprobavao sprave

drugar ima tog sx koji je meni uvek bio neinspirativan, ibanez gsr200 kog ima na oglasima za 170 evra ga šije žestoko

pahiljo, probaj kupujemprodajem ili mikroprinc

Đigolo za 11 dana znači?
NOVO NOVO NOVO!!!

drugar ima tog sx koji je meni uvek bio neinspirativan, ibanez gsr200 kog ima na oglasima za 170 evra ga po mom mišlenju šije žestoko i izgleda najciganskije što možeš zamisliti

FTFY

Što se tiče zvuka, svakako da može biti kod mene slučaj dobrim djelom i do pojačala koje jebe jako a koje sam pazario tako što sam cimao ovog jednog lika da mi nabavi neko manje i pošto nije mogao par mjeseci rekao mi "daću ti ovog fendera 25W ispod svake cijene"

Rađ, fina cijena Ibaneza, još uzmi ovaj wah i ludilo.

ne znam, prevazišao sam ta poređenja instrumenata po izgledu, za bas mi je bitno da je udoban, da intonira dobro i da ima ima polusolidne magnete, da pri slepovanju ne moram da upirem ko majmun

svirao sam ovih dana skvajer afinitije, skvajer vintage modified, jamahu bb koja je oko 500 evra, ove gsr ibaneze, i sve što je imalo petožičanu varijantu od ovoga sam probao

taj sx sam imao na gajbi oko dve nedelje, pa ga najbolje poznajem od ovih navedenih, uvek sam se borio tokom slepovanja, dal je setap bio loš il šta već, pojma nemam

a i ne koristim pojačala, ide sve kroz komp, svakako mi treba za snimanje

iz čega se, autore seltik, može naslutiti da imam na kompu softver koji emulira ovaj autowah jako dobro, slava autowahovima i neka ih bog poživi

iz čega se, autore seltik, može naslutiti da imam na kompu softver koji emulira ovaj autowah jako dobro, slava autowahovima i neka ih bog poživi

A ja dobronamjerno htio da ojačaš estetiku tabana lol

e za to imam onaj manuelni crybaby wah što mora nonstop da se stišće

Бохор

Đigolo za 11 dana znači?
NOVO NOVO NOVO!!!

uh

hladan.krompir

Da okačim i ja svoje dve lepojke. Leva je s početka karijere, desna ručno pravili matori i ja:

А од чега сте је направили?

https://pbs.twimg.com/media/BucY2_CCUAIue5d.jpg

maloprije naletih na neki klub zove se "stecan house" istinita priča