Prijava

Pazario pre neki dan:

http://i64.tinypic.com/2s7icxx.jpg

Mnogo lepo drvo, sve iz jednog dela, samo što je elektrika malo prosečna, tako da ću osim fretova i mosta da zamenim SVE što nije od drveta. Hambakere najverovatnije uzimam Moonflower, elektriku i potenciometre od Les Pola, novi nut, kopče za kaiš, svič i čivije. Negde do NG bi trebalo da bude gotova.

Onda samo još treba da naučim da sviram trzalicom :)

preljepa sprava

oćeš ove delove da menjaš sam? Kapiram da dole kod tebe majstor uzima 200-300 dolara samo za zamenu pragova, a to je pola jako dobre gitare

http://xdn.tf.rs/2015/12/09/Amadeus-band-i-Dusica-Jakovljevic.jpg

Kutak za sve gitariste klavijaturiste i bubnjare i one koji bi hteli to da budu.

Ja ne bih hteo

ovaj dlakavi levo u maskirnim pantalonama je prejak ARANŽER, Ceca - Trepni, Amar Gile - Pijano i Apokalipsa je on radio, recimo

Jel bi voleo da budeš ARANŽER??

to se traži, sad možemo da poigramo

Sticajem srećnih okolnosti imam ortaka koji je Raca za gitare, pa će on sa zadovoljstvom da odradi sav prljav posao :D Napravili smo budžet, 200 nzd, on zna najbolje dilove preko neta, samo ne znam da li da stavim te Moonflower hambakere, koji su sami 200 baka sa poštarinom, iz Ozija...

https://youtu.be/F0HnfE81aJU

Ili da stavim neke PAF i ajukurac... Ostanem veran budžetu lol

Fora kod tih Moonflower-a je što me je lik pitao kakav bih zvuk hteo i realno meni je omiljen ton taj koji je Santana pičio od '76. do '78., kada je svirao Jamahu SG2000, posle Gibsona SG i Les Pola, a pre, jelte, PRS-a.

Pošto sam nemač pojma što se tiče sviranja el.gitare, mislim da će da se završi na PAF mašini :)
A i sam lik što pravi i prodaje te magnete kaže da ti za taj ton treba Mesa Bugi Mk I glava, uparena sa nekim fak of zvučnikom.

Ili Vilkinson, nemam pojma...

Ne želim samo da dobijem još jedan klon Geri Mur / Džimi Pejdžovljevog zvuka.

Che-Vu jesi vozio ikada traktor

Kapiram koji je osnov tvoje provokacije ali je glupa do bola s obzirom da su farme/rancevi na kontinentu gde on zivi takve da bi se usro u gace kad bi ih video a traktor ne bi umeo da upalis jer nije 539

kolko ja ne volim taj satanin i geri murov ton o kom pričaš i s klipa, ali istina - odličan je

da, ako nemaš razvijenu tehniku i konkretan ton i dinamiku iz prstiju i trzalice, teško da ćeš neku razliku da osetiš sa custom wound mega ultra moonchild magnetima ili čime već, ubaci mu te pafove, oni su sigurica uvek :-D

Pa to kaže i ortak...
U početku treba da bude dobra gostinska sprava, kad neko dođe da ne mora da se znoji da vuče svoju.

To ne menja cinjenicu da nikad nije vozio traktor

Ni ja nikad nisam vozio traktor i ne osecam se nimalo inferiornim zbog toga

Фала курцу да се рибе више не ложе на прљаве неокупане и масне гитаристе као некад, коначно се вратио баланс у универзуму

Pa to su se lozile samo neke padavicarke

Па таквих је највише

Pa te su svakako krs picke, ove druge su bolje

Pa i to kad se ložilo na gitariste, više su se klinci ložili nego klinke. Klinke su se ložile na padavičarske pevače.
I klavijaturiste hehe
Ali ne.