Prijava

Aj uz jutarnje rastrojstvo da pomenem par:

Zidan - Na terenu su mu samo slušalice falile da bude doktor u fulu. Baš mu nije trebalo ono s Materacijem.
Ronaldinjo - Romska čkola, nema šta. Dok je bio vredan mladič i treniro, prosipo magiju po terenu protiv najjačih timova i u najjačim tekmama.
Anri - Plesao po terenu i briljirao u svim segmentima igre. Strašan špic, možda i najbolji svih vremena (vremena kojih se ja sećam).
Ronaldo (Pepa prase) - Apgrejdovana verzija roma. Pored čarolije imao i tu neku snagu koja nije baš karakteristična za rome, da ne kažem Brazilce. Car!
Maksvel - Najbolji levi bek ikada! Iako u zadnje vreme u Barseloni nema neku minutažu (ne znam zašto), najkompletniji igrač na toj poziciji ikada.
Edit: Zajebavo sam se za Maksvela. :)

ПАНТЕЛА и овај Раћа петровић!

Ikada nije najbolji fudbaler. Štaviše, nisam čuo za njega, pretpostavljam da je Japanac. Da jeste, korektan naslov bi bio "Najbolji fudbaler, Ikada".

Ko će to znati, moj profesore...

Verovatno će Mesi do kraja karijere da obori sve moguće rekorde(golovi u LŠ, titule, priznjanja, dža bu).

I igra dečko baš dobro, nema potrebe da ga omalovažavamo samo zato što igra u ovom vremenu a ne pre kad je sve bilo do jaja i kad si od plate mog'o da kupiš nameštaj i ti fazoni.

Зинедин Зидан, јер је константно био међу пет најбољих играча света, током целе каријере.

Вероватно је неко ово већ написао али за мене је најбољи дебели Роналдо. Човек је измислио све ове финте којима се данас курче ПортугаНац Роналдо и Меси. Ако мене питате, у најбољим данима он је био и Кристијано и Меси у једном. Речју - ЛЕГЕНДА!

Rajan Gigs.

Zbog toga što:

- Igra već 22 godine u najjačoj ligi, u jednom od najvećih klubova sa jednom od najvećih fudbalskih tradicija.
- Što ima sve žive trofeje moguće da se osvoje (sem kupa UEFA, ali zato ima 2 trofeja LŠ).
- Drži nebrojene rekorde, dovoljno reći da je izabran u TIM VEKA od strane FIFA-e.
- Gospodin čovek koji za 22 godine nije dobio crveni karton igrajući.
- Što je u poslednjih par godina totalno rekreirao svoju igru i od demonsko brzog krila sebe ponovo izmislio kao centralnog veznog.
- Što sa 38 godina pretrči likove od 25. Što sa 38 bude u top 3 igrača na tekmi koja su pretrčala najveću kilometražu.
- Jer je uzor, role-model za mladje generacije.
- Dat mu orden časti od kraljice lično za dostignuća i pomoć u fudbalu i za razvoj fudbala.
- Jer nije attention whore, a 22 godine jebe odbrane kako niko više neće za života.
- Jer je trve igrač koji je posvetio celu karijeru samo jednom klubu, a to je ultra retko danas.
- Jer je većina igrača gore navedenih rekla da Gigsa smatra najvećim ikada, uključujući Zidana, Ronalda, Badja, Čarltona, Del Piera i još par fudbalskih muda.

http://www.blogunited.co.uk/wp-content/gallery/ryan-giggs/ryan_giggs_63.jpg

Veliki respekt i za debelog Ronalda i za Zidana, kao i Skolsa, koji su mi tik iza, ali niko kao Rajan.

Јесте Гигс велики фудбалер, апсолутно се слажем са свим горе наведеним али Роналдо је Роналдо ;). а и да не заборавимо Макелелеа